Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti edzenétek a babagyártási...

Ti edzenétek a babagyártási folyamat során?

Figyelt kérdés
Tavasszal volt egy vetélésem. Most ismét belevágtunk a család bővítesbe. Sokat edzem,kardiózok, futok,túrázok és nem tudom merjek e sportolni? Most menstruáció alatt edzettem, de a héten ovulálok, míg ki nem marad,vagy rosszabb esetben meg nem jön hagyjam a sportot? Az előző terhességnél bam tudott megtapadni az embrió. A mozgástól,meg a sporttól nem tapad meg kevésbé,ugye? Séta,túrázás,bicajozás mehet szerintetek?
2018. okt. 8. 13:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Én a helyedben combra gyúrnék, ha te vagy felül!
2018. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
szerintem egy kicsit belülről lazíts :) talán rá lehetsz feszülve a dologra...sportolsz? tök jó. Sokat edzel fogyókúrázol? Mértékkel minden jó, boldoggá tesz, és nem árt a babának sem, a teherbeesésnek sem. De ha mindezt túlzásba viszed, ha rágörcsölsz, akkor nem jön. ez már csak ilyen.
2018. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Én sportoltam, még akkor is, mikor még nem is tudtam, hogy terhes vagyok. Miután megtudtam, kicsit hanyagoltam, mert folyton hányingerem volt, majd a 2. trimesztertől rendszeresen kismamatornáztam ill. jógáztam. Szülés után 6 héttel már ismét edzettem.
2018. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Igen, nekem az IR miatt muszáj volt, jót tett a súlyomnak és a peteérésnek is. Ellipszis trénereztem, ott nincs rázkódás. Amúgy nem ezen fog múlni a beágyazódás, ha pozitív a teszt, úgyis visszább veszed kicsit.
2018. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
A nagyon intenzív sport ronthat a teherbe esési esélyeken, de egy normál mértéket tartva kifejezetten jót tesz.
2018. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor tesztig,nem vártig óvatosabb leszek.
2018. okt. 8. 15:33
 17/17 anonim ***** válasza:
62%

Edzettem.

Vetelesem utan is, csak lazábban.

Amugy is jo a mozgas, verboseget csinal a hasban , ami kedves a peteérésnek és a beagyazodasnak is.

En onnantol h angyalkánkkal terhes lettem, a fehérje ivást és nagy sulyokat abbahagytam, de tovabn csinaltam ami jol esett. Amikor terhes lettem, zero súllyal csak tornaztam, setaltam nagyokat, mert veszelyeztetett terhes voltam.

Nagy setakat is csak 12.het utan tettem.

2018. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!