Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szegedi női klinikára...

A szegedi női klinikára spermavizsgálathoz kell beutaló?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem.Mi is hasonló vizsgálat előtt állunk, annyit tudok, előtte 5 napig nem lehet együttlenni, és minden nap 8-12-ig végzik. Van telefon: 62/545-495.
2008. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nemkell csak elkell menni és az a legjobb ha otthonrol viszitek a spermát egy pohárban igycsak lekell adni de fontos hogy friss legyen.
2008. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Szia!Mi is most voltunk a héten.Nekünk írt beutalót a nődoki,de lett volna muszály!
2008. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

NEM kell!

Én telefonon bejelenkeztem, kaptunk időpontot kb egy hétre. Nagyon kedvesek és rendesek voltak velünk. A lépcső után balra legbelül van a rendelője a főorvosnak.

Először a párodtól kérdez dolgokat (pl életvitel, mit dolgozik stb..) majd egy függöny mögött fizikálisan megnézik hogy minden rendben van-e. Ez után a szomszédos kis szobába lehet bemenni (mehetsz te is vele), és kaptok egy kis üveget stb........

Nekünk alapból fel sem ajánlották hogy lehet vinni..... :( Jobb lett volna.

Eredmény kb két hét.

2008. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Új infó! Jelenleg nem kell bejelentkezni hanem minden nap 8-10-ig lehet menni.Nem lehet vinni mert elfogytak az edények :-) és már nem adnak újat.Otthoni edényt nem ajánlották :-(
2009. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!