Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beállíthatta a ciklusomat?...

Beállíthatta a ciklusomat? Tapasztalat? Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották.

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották. A vérzésem sem volt rendes és a ciklusom sem. A mostani vérzésem normális volt. Volt már hogy valakinek beállította a ciklusait normális 28 napra? Mert a pé-met a 14.nap éreztem. Most mikorra várjam a menzit? Ha 28 nap lenne akkor ma-holnap nem kéne megjönnie.
2008. nov. 9. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/201 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én megtaláltalek:) Segíteni sajnos nem tudok, de van egy foreceres ismerősöm ha kell megkérdezem. Éde ln jókat hallottam csak róla. Persze ő dícsérni fogja az tuti, különben nem árulná:)

Nálam minden oké, bár nekem egy kicsit meglepő hogy csak 36,7-re esett le a hőm 37,2-ről. Mondjuk átszoktam a hüvelyben mérésre.

Szia!

zsuzsi

2008. nov. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/201 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi, ha tudod akkor megkérdezheted! Köszi!


Nem semmi, jó nagyot esett a hőd! Nekem is hol 36.9 hol 36.8. Nem tudom hogy ez jó-e vagy sem, bár inkább úgy gondolom hogy nincs baba. Már nem reménykedem.

De amúgy ha beállította a ciklusomat akkor ma vagyok a 28. napon.


Remélem a többiek is megtalálják a kérdést!

Majd írjatok!

Puszi, Évi

2008. nov. 10. 07:52
 3/201 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én is itt vagyok! Nekem is megvan a mensim tegnap óta, de a hőm 36,9 még ma reggel is. Babás nem vagyok az biztos, viszont nem tudom, hogy a hőm miért nem esett még le. Ez már a mensi 2. napja. Utálom, hogy nálam semi nem úgy megy, ahogy kéne. Még szerencse, hogy hamarosan megyek a dokimhoz, egy kicsit elcsvegek vele ezekről a dolgokról. Remélem ,hogy azért pé-m van, mert decemberben nagyon jó lenne, ha összejönne a bébi.

Évi szerintem is nagyon jók az aloes termékek, előfordulhat, hogy beállítja. Én is kérek valamit a dokimtól, hogy tuti legyen pém, meg ne legyen ilyen össze vissza a ciklusom se.

Zsuzsi nektek egy újabb hónap! De jó!! Nálunk ez a hónap kimarad, de legalább kicsit lazítok. Rám is fér, mert június óta folyton ezen töröm az agyam.

Puszi mindenkinek, szép napot!

2008. nov. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/201 anonim ***** válasza:
100%
Ja és Gina voltam.
2008. nov. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/201 anonim ***** válasza:
100%

Ide találtam én is. :)

A kérdésedeel kapcsolatban pontosan nem tudok segíteni, de egy biztos: nem tesz rosszat, ha használod ezeket a termékeket. Viszont abban nem vagyok biztos, hogy ezek 28 naposra alakítják át a ciklusodat. Az ilyesmire a cickafarkfű és palástfű teát szokták javasolni. Próbáltad már?

Zsuzsi, Gina: sajnálom, hogy ez a hó nem volt eredményes, de csak idő kérdése! Ne izguljatok, biztosan össze fog jönni!

Évi: Neked szorítok, hogy a magas hő tényleg beigazolja a vártakat!

Remélem, hogy Réka is csatlakozik a csapathoz!


Én (mi) szerencsére jól vagyok, nincs semmi gond.


Üdv,

Ági

2008. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/201 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Örülök hogy újra it vgayunk. Még Ági hiányzik! Az ikreivel:)Tök örülök neki, és tudom hogy minden rendben lesz.

Én mér a mensi vége felé járok általában 4-5 nap szokott lenni. Aztán új hónp új remények!

Szia

2008. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/201 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Csináltam egy tesztet, de negatív lett. Így a hét vége felé ismét csinálok mégegyet ha nem jön meg. Nagyon izgulok. A mellbimbóm érzékeny de lehet hogy már csak beképzelem. A hasam is menzisen fáj, a reggeli hőm 36.8 volt.

Zsuzsi, Gina, remélem hogy lassan ti is pozitív tesztekkel fogtok gyarapodni (és én is)!

Ági, biztos megmardnak a picik, és tényleg ahogy írtad nemrég, biztos a sors keze, hogy az előzőért kárpótol! :D

Puszi Évi

2008. nov. 10. 12:51
 8/201 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyit, hogy minden nap fáj a fejem, de csak egy kicsit már vagy 4 napja.
2008. nov. 10. 12:52
 9/201 anonim ***** válasza:
100%

Ezeke mind tök jó jelek, bíztató, talán babát jelent. Szorítok nagyon!

Ági ne félj, biztosan megmarad a két baba, nagyon jó lesz nektek, két kis csöppség egyszerre! Nagyon vigyáz magatokra, de szerintem ezt le se kell írni, mert te is tudod. De azért leírtam.

Hát igen, talán decemberben már nekünk is összejön. Júniusban hagytam abba a tabit, azóta mindig olyankor volt ithon aférjem , amikor mensi után voltam közvetlen, reménykedtem valami csodában, de sajna nem. Végülis nem akarok önző lenni , nekem már van két gyönyörűségem, a csoda meg jöjjön be annak , aki az elsőre vágyik már hosszú ideje. Nekünk meg majd jön, amikor kell. Decemberben beleesik a pé is, ha egyáltalán van és akkor hajrá!!! Na puszi mindenkinek, majd írjatok! Gina

2008. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/201 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Évi Te hol is tartasz mostanság? szerintem ha tesztelsz akkor reggel a tuti. Én szorítok nagyon, meg szreintem a többiek is.

Gina, nagyon tetszik amit írtál. Jobb így mint a múlt héten. CSak pozitívan Csajok:)

sziasztok

zsuzsi

2008. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!