Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap nem kellene megjönni,...

Holnap nem kellene megjönni, de az előbb egy kiskörömnyi krémes folyást fedeztem fel a bugyimon! Szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogyha vmilyen folyásod van mensi előtt,akkor nem vagy terhes.Akkor ezekszerint ez a hónap is sikertelen nekünk? :( Éjjel a kisfiam "ráfeküdt" a cicimre,nagyon fájt,amire fel is keltem... Szurkál a cicim,bár ez lehet a mensi előjele is,de jó lenne ha nem...
2010. júl. 8. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Honnan a fenéből tudjuk? Várd meg a holnapot, ha megjön akkor megvan a válasz, ha kimarad, pár nap és tesztelhetsz. Úgysem kapsz 100%-ban kielégítő választ.
2010. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Rájöttem,h meg kell várnom h mi lesz,csak kíváncsi lettem volna a véleményetekre,hogy kinek volt ilyen,vagy kinek nem,és mi lett belőle. Ha nem vagy jó kedvedben,inkább ne írj...
2010. júl. 8. 21:38
 3/15 anonim ***** válasza:

A testápoló szerű folyás utalhat terhességre de ez nem mindenkinél van így!Nekem minden mesnsi előtt volt ilyen folyásom és soha nem voltam terhes pedig nem védekezünk már 4 éve!

Szóval Holnap tesztelj.

2010. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a terhességeknél a nem várt mensi előtt olyan folyásom volt mint a tejföl! Nem tudtam mi lehet a baj, mindig mentem nőgyógyászhoz hogy valami fertőzésem van, megvizsgált és nevetve mondta hogy ezt a fertőzést terhességnek fogják hívni:), ugyanis érezte hogy meg van nagyobbodva a méhem! És igaza lett mindannyiszor:) Kívánok neked is ilyen fertőzést:):):)!!!
2010. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Gratulálok! Köszi,remélem lassan leszáll hozzánk is a kistesót hozó gólya! :)

Viszont görcsölget a hasam,huha ez nem jelent jót... :(

2010. júl. 8. 21:56
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia..nekem például soha nincs mensi előtt krémes folyásom csak vizes olyan mintha bepisiltem volna minidg..pedig nem..ha neked ezelőtti mensik előtt nem ilyen szokott lenni akkor nyugodtan reménykedj hátha..kívánom neked, hogy úgy legyen ahogyan szeretnéd:))
2010. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem hőmérőzök,nem iszok teákat,nem szedek semmit,csak reménykedek állandóan.... :(

Elmúlt két hónapban figyelgettem a folyásokat,például az előző mensim előtt teljesen száraz voltam,már reménykedtem is,aztán két nappal előbb megjött,szárazságban!Holnap kellene nem megjönnie,semmi folyásom nem volt idáig,fürcsi előtt vettem észre egy kis krémest,de nem fehér volt,hanem olyan barackos.... kevéske,körülötte vizes... :(

2010. júl. 8. 22:09
 8/15 anonim ***** válasza:
Na akkor ezzel nem jutottunk előrébb..végül is annyi példa van rá, hogy van akinek krémes előtte van akinek száraz van akinek vizes és mégis baba van..ideje lenne szerintem elkezdeni mérni és vezetni a hődet a ciklus.hu-n ha teheted ..kicsit talán segítene..én is azt hittem mindig, hogy nekem pém a 14.nap környékén van..úgy is időzítettünk sokszor..nemrég kezdtem el hőmérőzni és dokival nézetni uh-n van e pém..és igen van..csak épp a tízedik vagy tizenegyeddik napom kb..pedig a nyálka nem ezt mutatta..de már a hőgörbéből láttam, hogy korábban van..neked is megérne egy próbát talán több szerencsével járnátok.
2010. júl. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy én csinálnék egy tesztet a helyedbe ha nem jött meg..majd írd meg mi van veled.
2010. júl. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Ciklus.hun vezetem a mensimet,meg egyéb adatokat,aszerint 11-én kellene nem megjönnie,szóval tévedtem,nem 9-én,hanem 11-én nemvárom!Bocsi!

Majd megírom mindenképp,h hogyan alakultam.... :)

2010. júl. 9. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!