Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap nem kellene megjönni,...

Holnap nem kellene megjönni, de az előbb egy kiskörömnyi krémes folyást fedeztem fel a bugyimon! Szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogyha vmilyen folyásod van mensi előtt,akkor nem vagy terhes.Akkor ezekszerint ez a hónap is sikertelen nekünk? :( Éjjel a kisfiam "ráfeküdt" a cicimre,nagyon fájt,amire fel is keltem... Szurkál a cicim,bár ez lehet a mensi előjele is,de jó lenne ha nem...
2010. júl. 8. 21:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

11-e van!!!

Csináltál tesztet?

2010. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok,teljes extázisban vagyok!!

Igen,csináltam délelőtt,és nagyon erős POZITÍV lett!!!!! :)

Köszi,h visszanéztél!

2010. júl. 11. 21:22
 13/15 anonim ***** válasza:
Jíháááááááááá:)) mondtam én ,hogy a folyásra nincs mit adni, mindenkinek más:)) és nagyon nagyon örülök, hogy pozit teszteltél:)) Gratulálok:))))
2010. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

21:16-os vagyok.

Én is gratulálok!!!Kellemes baba várást és könnyű szülést kívánok.

Ja és ami a legfontosabb egészséget!:D

2010. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,még mindig alig hiszem.Jól vagyok,de enni nem kívánok.Remélem nem lesz baj.... Inni viszont sokat iszok!

Mindenkinek mielőbbi pozi tesztet,boldog babavárás,és örömteli terhességet kívánok!

2010. júl. 13. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!