Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddőség... Ti hogyan élitek...

Meddőség... Ti hogyan élitek meg? Mennyire hat ki az életetekre ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, gondolom vagyunk néhányan hasonló helyzetben , hogy hosszas próbálkozás után sem jön a baba. Én személy szerint nagyon nehezen élem meg és szinte az életem minden területére kihat ez az állapot. Nem tudom hogyan lehet ezt jól kezelni. Ha van valamilyen tippetek az “engedd el”-en kívül akkor szivesen olvasnám.

2021. jún. 16. 14:12
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondják minden renbden van. 3,5 éve nem jön. Inszemnél tartok. De az sem jön össze. Úgy érzem tönkremegyek.
2021. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
73%

Egyik barátnömnek évente kétszer volt mensije.. full meddőnek nyilvánították.. peteérés hiánya miatt. Erre 35 évesen spontán teherbeesett,6 hónaposan vette észre,hogy valami van,de azt hitte daganatos..Azóta 2 éves a kislánya! :)

Nekem 5 év sikertelen próbálkozás,a férjemnek nem volt mozgó spermája full meddőnek mondták. 2 év vitamin szedése után 30millió mozgója lett,nálam pcos. 3 sikertelen inszemináció és egy sikeres lombik jelenleg! :)

Nem szabad feladni!!! :) Kitartás! :)

2021. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
13%
Kitartást menni fog jönni fog a bébi de ha nem akkor is lehet hogy már megvan a bebitek csak véletlenül nem hozzátok érkezett fizikailag (ha nyitottak vagytok az örökbe fogadasra csodálatos lehet) de a hit nagyon fontos és az életmód, vitaminok na meg a nyugalom ami ebben au elethekyzetben sokszor el eszik érthető okok miatt de ne szorongjatok mi rossz történhet olyan boldogok lesztek mint most és mi jó történhet lesz egy bébitek ❤️
2021. jún. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok. Történetem roviden: 2020 áprilisában elsőre osszejott a baba, de sajnos a 90. Napon műtéti befejezés vokt elhalt magzat miatt. Azota 13. Hónapja próbálkozunk de semmi... Ciklusom a műtét óta megváltozott, mensi elott 5-7 nappal enyhe barna folyasom van. Erre kaptam progeszteron kúpot. Meddisegibe májusban voltunk, hogy a férjemet is megvizsgaljak. Mindkettőnknek tökéletes lett a laborja, de a baba azota sem jött. Ma teszteltem újra negativat és amint megjon, hívom a meddogsegit és megcsinaltatom a ciklus elején az ultrahangos atjarhatosagi vizsgálatot. Nagyon félek tőle, de talán ott van a baj. Teljesen el vagyok már keseredve, és eldontottem, hogy ez nem fog menni magától. Férjem 41 éves, én 29. Nem szeretnék időt pazarolni, ha lehetne egy hónapot sem😔 mindig csak arra gondolok, hogy milyen jó lett volna, ha az a baba velünk marad😔

Van azóta bármi változás veletek? Sikerült valakinél a baba?😊

2021. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk sincs változás.. volt HSG-m szerencsére minden rendben volt ( semmilyen fájdalmat nem éreztem, azon lepődtem meg mikor a doki közölte , hogy kész is , el sem hittem ) viszont kiderült , hogy a páromnál van probléma, úgyhogy azt kell kezeljük majd… de már csak októberben , addig pihenünk kicsit és gyűjtünk kis erőt. Nektek viszont sok sikert
2021. aug. 28. 12:56
 26/35 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

Legalabb van egy válasz a kérdésre, ha a parodnal találtak valamit. Szerintem tudni az okát a sikertelensegnek jobb, mert azon lehet változtatni 😊 októberben újult erővel 🤞


#24

2021. aug. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Ja és köszönöm a megnyugtatast a vizsgálattal kapcsolatban. Olyan sok rosszat olvastam, hogy jó végre ilyet is hallani 😊
2021. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Èn is nagyon féltem , sőt vizsgálat előtt egy nappal vissza is akartam mondani mert úgy megijesztettek .. viszont vizsgálat után enyhe kellemetlen érzésem volt , mintha tele lett volna a hasam, aznap már csak pihentem és aludtam. Ja és 2-3 napig volt egy kis pecsételés. De messze nem volt annyira kellemetlen mint amiket hallottam . Úgyhogy csak bátran 😁
2021. aug. 29. 14:31
 29/35 anonim ***** válasza:
Készülök rá egy két nap tappenzel 😁 ebben az évben még egy napot sem voltam beteg es úgy döntöttem kiiratom magam és pihenek egy pár napig 😊 örülök, hogy neked nem volt fájdalmas, remélem nekem sem lesz az es remélem, hogy végre választ kapunk a miértekre 😊
2021. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta? Van valakinek sikertörténete?
2022. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!