Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddőség... Ti hogyan élitek...

Meddőség... Ti hogyan élitek meg? Mennyire hat ki az életetekre ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, gondolom vagyunk néhányan hasonló helyzetben , hogy hosszas próbálkozás után sem jön a baba. Én személy szerint nagyon nehezen élem meg és szinte az életem minden területére kihat ez az állapot. Nem tudom hogyan lehet ezt jól kezelni. Ha van valamilyen tippetek az “engedd el”-en kívül akkor szivesen olvasnám.

2021. jún. 16. 14:12
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én a 18-as válaszoló vagyok, nekünk sikerült a lombik, idén júniusba született meg a lányunk. Remélem a többieknek is sikerült azóta.
2022. júl. 31. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Gratulálok Nektek! 🤗
2022. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Gondoltam megosztom veletek, hogy időközben megszületett a kislányunk aki tökéletesen egészséges és már 8 hetes 😁 nehéz volt az idáig vezető út, így visszatekintve már nem tűnik olyan rossznak mint akkor, az ott megélt pillanatok :)
2023. szept. 10. 09:48
 34/35 anonim ***** válasza:

Gratulálok Kérdező! Köszönjük szépen a visszajelzést, és jó egészséget kívánunk!

Végül hogy sikerült a baba?

2023. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Lombikra kèszültünk , màr gyógyszereket megvegertük protokol is megvolt , de spontán összejött legnagyobb meglepetésünkre .
2023. szept. 10. 20:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!