Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovuláció után a negyedik...

Ovuláció után a negyedik napon szokatlanul erős mellfájdalom. Valaki találkozott már ilyesmivel?

Figyelt kérdés
6 napja tapasztalom ezt a fájdalmat szüntelenül, nem a megszokott pms fájdalom. A kezem nem bírom magasba emelni, éjszaka sem hason sem az oldalom nem tudok aludni miatta. Sírni tudnék annyira fáj ha véletlenül elfelejtem és mondjuk levennék valamit a felső polcról😅 Tudom, túl korai a babához csak nem találkoztam még ilyesmivel és terhes sem voltam. Köszi ha válaszolsz :)

2022. júl. 25. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, két egymást követő ciklusban volt nálam is ilyen. A nőgyógyászom szerint magas prolaktin szint okozhatja.
2022. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem friss eredmény de áprilisban voltam vérvételen. Ott a ciklus 2-4 napján a prolaktin szint 133,21 volt. Nem mondott rá az orvosom semmit, gondoltam jó😅 magasnak számít? Babához mi az ideális szint?
2022. júl. 25. 11:20
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát én le leszek pontozva mert hülyeség amit írok és ugy sem igaz. Nekem 1x volt ilyen és terhességet jelzett. Se elötte se utána sose többet nem volt.
2022. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Hamar bele fogsz bolondulni ebbe.
2022. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is volt pár ilyen ciklusom. Mikor összejött a baba, csak a nemvárt napján kezdődött ez az erős fájdalom, de még tart a mai napig is. (15 hetes vagyok)
2022. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. A ciklus 3. napján nekem is normális volt a prolaktinom, de a 21. napi magas volt. Drukkolok, hogy baba legyen!
2022. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg majd lett e baba :)
2022. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Nekem szinte mindig fáj, ovu után 2-3 nappal kezdődik, menstruáció előtt 2 nappal ér véget. A prolaktinom normális, nem az a probléma, az alacsony progesztron szinthez társuló magas ösztrogén szint okozza (nem feltétlenül számszerűen alacsony és számszerűen magas, hanem az egymáshoz viszonyított arányuk nem jó).

Mellultrahangon rákérdeztem a doktornőnél pontosan amúgy konkrétan mi fáj ilyenkor, a szervezet visszatartja a vizet, megtelnek a mellek vízzel és az feszít. (Ilyenkor nagyobbak, teltebbek is a mellek, mint ciklus elején)


Amikor teherbe estem akkor mensi előtt 2 nappal nem elmúlni kezdett a mellfájdalom hogy bedurvult, már azon gondolkodtam ezen milyen fájdalomcsillapító segíthet... (sajnos vetéléssel végződött)


Terhességi tünet leghamarabb 1-2 nappal a nem várt menstruáció előtt lehet, előtte bármit is érez az ember inkább arra kell gondolni, hogy valami nincs rendben a szervezetében, mint terhességre...

2022. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ebben teljesen igazad lehet 8-as. Nekem normális progeszteron szintem van, de az osztadiol elég magas, szóval nem jó az arányuk. Lehet, hogy ezért lett nekem is korai vetélésem, és azóta össze sem jön újra. Megkérdezhetem neked mit mondtak erre, mi lehet a megoldás?
2022. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat csajok.

8-as neked lehet igazad, egy percig sem gondoltam rá de volt 3 vérvételem és hasi mr vizsgálat az emelkedett ostradiol szint miatt. Az eredmény negatív lett, az esetemben valamivel beviszem a szervezetembe ezt a mennyiséget. Fura, mert akkor abszolút nem tapasztaltam semmilyen tünetet.Azóta kerülöm a szójás dolgokat, kontroll vérvétel már jó volt. Ezek szerint csak volt…-.-“

2022. júl. 29. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!