15. dpo-n vagyok, mensi sehol. Még nem teszteltem, mert várnék még 2-3 napot, hogy biztosan nem csak késik-e. Vélemények? (többi lent...)

Figyelt kérdés
A sztorim: 1,5 éve nem jön a baba, túl vagyunk sok kivizsgáláson. Kiderült, hogy heterozygota vagyok, amire folátot szedek, illetve 21. napi vérvételen 645 lett a prolaktin szintem. Ebben a ciklusban a szokotthoz képest korábban volt a pteérésem ( ciklus 12.-13 napján volt pozi az ovu teszt) rá 4 napra pedig elkezdett fájni a mellem. Ez is fura volt, mert mindig nemvárt előtt 1 héttel kezd csak el fájni és nemvárt napján elmúlik. Azóta tény, hogy enyhült, viszont még ma (15. dpo-n) is fáj. Tesztelni már nem merek, mert félek a csalódástól. Nagyon megköszönöm, ha hasonló képpen jártatok és megírjátok a ti sztoritok végét. <3

#mellfájdalom #nincs pms tünet
2022. nov. 18. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj és kívánom, hogy terhesség legyen a háttérben, de se jósok nem vagyunk és még röntgen látásunk sincs (mondjuk úgy se látszik még semmi).

1,5 év után már képes az ember a legkisebb dologba is belemagyarázni bármit, de közben meg nem vagy te se robot, nem kell hogy ugyanolyan legyen minden ciklusod.

Drukkolok neked, de basszus csak akkor lesz válasz ha csinálsz egy tesztet. Az nem releváns számodra hogy Piri ilyen “tünetekkel” terhes lett, Kata meg nem.

2022. nov. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1es a számból vette ki a szót.

Mi nem látunk beléd, a tünetek pedig bármitől lehetnek. Egy teszt és megtudod.

2022. nov. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze igazad van, tele van a gyakori ilyen kérdésekkel, de a remény hal meg utoljára :D jó néha sikersztorikat olvasni. Olyan jó lenne már, tudod... :)
2022. nov. 18. 08:40
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Jól teszed, ha vársz egy kicsit, csak pár napot a teszttel, utána már biztosabb eredményt fogsz kapni.

Én néha nem bírtam ki, és korábban teszteltem, mindig sírás lett a vége.


Sok év próbálkozás, és néhány sikertelen lombik után, 2 különböző klinikán mondta azt 3 különböző orvos, hogy természetes úton nem lehet gyerekem, de mesterségesen sem nagyon, felesleges a szervezetemet tovább terhelni... tavaly feladtuk a dolgot. Igaz, beleszakadt a szívem, de megértettem, hogy a "nem" az "nem."


Júliusban kimaradt a menzeszem, ami sajnos nem szokatlan dolog nálam, az elmúlt években nagyon rendszertelen volt. A kimaradt 14. napján kellett mennem kontrollra ciszta miatt, és akkor derült ki, hogy egyrészt a ciszta felszívódott, másrészt ikreket várok, spontán terhességgel, mindenféle orvosi rásegítés nélkül :)


A nőgyógyászom erre csak annyit mondott, állítson bárki bármit, de amíg egy nőnél jelentkezik a havi vérzés, addig bármikor van esélye a teherbeesésre. És ezzel le is tudtuk a dolgot :)


Sok sikert és kitartást kívánok nektek!

2022. nov. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok! Csoda-sztori! Köszönöm, hogy megosztottad velem! :)
2022. nov. 18. 09:09
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy hány napos a luteális fázisod? Mert nekem pl 16. dpon jött meg mindig.

Nyilván ha neked korábban szokott, most lehet ez 14. dpo is, akkor ez bíztató de más oka is lehet, teszt nélkül csak találgatni lehet.

2022. nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
15 dpo-ra szokott megjönni, úgyhogy igazából még bármi lehet. "Hivatalosan" holnap van a nemvárt napja, de mivel korábban volt pé, azért mára nem várom. Tehát addig marad a várakozás :)
2022. nov. 18. 09:35
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom hogy pozitív legyen a teszted 🙂
2022. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem tudom valaki erre jar-e, de szeretnem megosztani veletek, hogy ma reggel teszteltem egy pozitivat! Ugyhogy relative magas prolaktinnal is lehetseges!!! Nekem a korai cicifajdalom volt a tunet. Nem volt semmi pms, hanyinger, fejfajas stb.… csak a mensi elmaradasa! ☺️
2022. nov. 20. 06:18
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
8 vagyok, szívből gratulálok 😊 jo egészséget! Ha jártál orvosnál jelezz vissza nekünk hogy minden rendben 🙂
2022. nov. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!