Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sajnos 1 éve nem jön a baba....

Sajnos 1 éve nem jön a baba. Mit rontok el?

Figyelt kérdés
IR-el diagnosztizáltak, elkezdtünk egy gyógyszeres kezelést de váltanunk kell majd, mert brutál hasmenést okoz. 😰 Orvosom szerint lehet PCOS-em is, még vizsgálatok nem igazolják, majd csak később megyek. Eddig évekig napra pontosan jött meg, februárban kezdődtek a bajok, tehát lassan 1 éve. Fél évig nem jött meg, utána most 2x megjött. Hormonális problémám is van. Na de a nagy kérdésem... együttlét után én azonnal elmegyek mosdóba, és akkor minden kijön. Esetleg ez is baj lehet? Próbáljam a menstruációs csészét, hogy tovább bennem maradjanak a kis katonák? 🥺 Szedtem régen trimesztert, elkezdjem megint? Folsavat, D vitamint szedek. Most lesz elvileg peteérésem, milyen tanácsaitok lennének? Emeljem fel a lábaim utána? Bármi jöhet. Köszi. ❤️

2023. jan. 2. 14:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%

10-esnek teljesen igaza van


( igen mind IR és mind PCOS-sel krpben vagyok

Sajnos végigasszisztált 8 év sikertelenséget és 4 vetélést is)


A gyógyszer, amîg a diétád nem áll be, és nem szoksz hozzá, addig hasmenést okoz (mindenkinek!!!).


A mozgásra is figyelsz? Amig nem megy a 3-as kezelés, addig nem leszel rendben.

Az IR egyik nagy ellenfele a megfelelő izomszàzalék.


Mi változott februárban, ha előtte látszólag minden rendben volt?

2023. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
97%

10. vagyok. Megint tévedsz, a válasz igen és igen.

Nem, orvos nem vagyok, de azokra meg láthatóan úgysem hallgatsz.

Nem, a bohóc itt más lesz...

2023. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
96%
Jaj, 2-es, ne terjeszd már ezeket a hülyeségeket, lábfelrakás meg párna a derék alá, istenem, ezeknek semmi köze az egészhez, hátrahajló méh esetén sem (nekem is az van, meg 2 gyerekem ilyen praktikák nélkül).
2023. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálom, de 10-nek igaza van. Ameddig ennyi problémád van, addig azoknak a kezelésére kellene fókuszálni, mert tenyleg nagyon magas a korai vetelés kockazata, amennyiben teherbe esel, de a teherbe esés esélye is nagyon alacsony igy. Pcos-sel mindenkeppen foglalkozni kell, én kérnék egy uh-s ovulációkövetést, hogy lássuk, egyáltalán van-e peteérés ilyen körülmények között. Az, hogy kifolyik vagy nem, teljesen lényegtelen, mire felkelsz az ágyból, addigra amelyik ondósejteknek fel kellett jutni, az feljutott.
2023. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%

IR-nél tényleg nagyon fontos a diéta és a mozgás is, nekem csak enyhe volt, gyógyszer nem kellett de életmódváltás igen és segített.

Hogy van e peteérésed, azt már a 3-21. napi hormonpanel is ki tudja mutatni, illetve a prolactint is érdemes nézni, nekem magas volt, arra premenst (barátcserjét) szedtem. (21. napi hormonpanelből állapította meg a progeszteron szint alapján, hogy volt a peteérés)

Az hogy aktus után meg nem kelsz fel egyből, hanem 10-15 percet még fekszel elvileg segíti a teherbeesést, de persze nem ez fogja meghozni a csodát.

2023. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a párod volt andrológushoz??


Mert attól még, hogy te beteg vagy, ő lehet steril!


Menjen,adjon spermamintát. Gondolom,ennyit megtesz.

2023. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
3%
Itt mindenki.milyen okos :D
2023. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki. Te és a kérdező például nem vagytok azok.
2023. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
3%

14es nekem meg 2 gyerekem van ilyen praktikákkal :)

Tanácsokat kért nem.kioktatást én meg elmondtam amit gondokhatok :)

2023. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
96%

20


Neked enélkül is lett volna


Csak jobban esett akrobatikázni😬

2023. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!