Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sajnos 1 éve nem jön a baba....

Sajnos 1 éve nem jön a baba. Mit rontok el?

Figyelt kérdés
IR-el diagnosztizáltak, elkezdtünk egy gyógyszeres kezelést de váltanunk kell majd, mert brutál hasmenést okoz. 😰 Orvosom szerint lehet PCOS-em is, még vizsgálatok nem igazolják, majd csak később megyek. Eddig évekig napra pontosan jött meg, februárban kezdődtek a bajok, tehát lassan 1 éve. Fél évig nem jött meg, utána most 2x megjött. Hormonális problémám is van. Na de a nagy kérdésem... együttlét után én azonnal elmegyek mosdóba, és akkor minden kijön. Esetleg ez is baj lehet? Próbáljam a menstruációs csészét, hogy tovább bennem maradjanak a kis katonák? 🥺 Szedtem régen trimesztert, elkezdjem megint? Folsavat, D vitamint szedek. Most lesz elvileg peteérésem, milyen tanácsaitok lennének? Emeljem fel a lábaim utána? Bármi jöhet. Köszi. ❤️

2023. jan. 2. 14:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
96%

#20


IR és PCOS mellett akár fejen is állhat egy napig, ha a betegség miatt nem sikerül, nem is fog.

2023. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
94%
Ezért tart itt az ország, ahol. Ennyi ésszel inkább ne szaporodj. Mindenki jobban járna.
2023. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
8%

hu, én odáig olvastam hogy valaki kiakadt azon hogy felteszi a kelyhet a kérdező.


Meddő körökben simán van ilyen praktika.. van rá kehely is ami, igaz nem menstruációs de az elv uaz..


Ferti-Lily Megtermékenyülést elősegítő kehely a neve.

2023. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
76%

Látjuk, tele a szíved szeretettel.😆

Ezt neked meddőségi szakember tanácsolta?! Ki? Hol??

2023. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
80%

#23


Azon nem csodálkozom, hogy egyes meddő nőknek minden hülyeséget el lehet adni. Az még nem azt, hogy bármit is használ a cucc.

2023. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
12%
Hát ez van, csodálkozás ide vagy oda, ettől még létezik a dolog. Én egy szóval sem állítom, hogy ettől még egy kezeletlen IR-el majd teherbe esik, de van, létezik, olvashatta bárhol.. nem az ő agyszüleménye.
2023. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!