Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit csináljak ha már kajak...

Mit csináljak ha már kajak felidegesit hogy nem jön a baba?

Figyelt kérdés
Eddig szomorkodtam, és bíztam a következő hónapban. De mostmár nagyon idegesít és inkább mérges vagyok. Ez amúgy normális vagy kezdek megbolondulni?
2023. jún. 14. 11:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%

Kajak?

Hány éves vagy, 17?


Mondjuk menj el pszichológushoz, ha nem tudod helyén kezelni.

Meg egy nőgyógyász kivizsgálas sem ártana. Bár nem tudom miota tart ez az idő.

2023. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Evvel az a probléma, hogy így csak nehezedik a teherbe esés esélye a stressz hormonok megnövekedése miatt. Azt nem írtad, mennyi ideje próbálkoztok, de ha egy év eltelt, érdemes orvoshoz fordulni. Ha még nem, akkor meg teljesen normális, hogy nem jön még össze. Keress elfoglaltságot, új hobbit, a lényeg, hogy ne ezen agyalj egyfolytában, kicsit el kell engedni a dolgot.
2023. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem normális, pszichológus menj el, utána nőgyógyászhoz és addig ne legyen gyereked, amíg ilyeneken felidegesíted magad. (Ahelyett, hogy beszélnél egy orvossal.) Mintha tényleg valami 17 éves gyerek írná, a gyereknek meg minek gyerek.
2023. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Ha a kajak felidegesít alatt azt érted, hogy frusztrált vagy és csalódott, akkor normális. Senki nem szeret hónapokat, éveket várni arra, amire készen áll, hogy most megkapja.
2023. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
Menj el dokihoz és kezdjétek el a kivizsgálásokat
2023. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
46%

Engem nem idegesít a kajak, mert a magyarok abban nagyon jók, meg kenuban is.


Ha pedig nem jön a baba, akkor szépen utána lehet nézni a lehetőségeknek. Addig is nézd a jó oldalát: annyit szeretkezhettek felszabadultan, védekezés nélkül, amennyit akartok.

2023. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Voltam már orvosnál, hormonális probléma. Gyógyszert nem írtak rá. 15 hónapja várjuk a babát.

A kajak szó = Tényleg csak szlengben.

2023. jún. 14. 14:11
 8/24 anonim ***** válasza:
40%

15 hónapja vártok, gyogyszert nem kaptál, azt most gyakorira jössz sírni, szlengezni, ahelyett, hogy normálisan kivizsgáltatnád magad, megoldanád a problémát.

Logikus.

2023. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
kösz.
2023. jún. 14. 14:23
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező!

Nalunk sem jön a baba már lassan másfél éve.

Ugyan ezt érzem mint te... Ha szeretnél beszélgetni, írj uzit nyugodtan.

2023. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!