Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ezekhez a vizsgálatokhoz kell...

Ezekhez a vizsgálatokhoz kell éhgyomor?

Figyelt kérdés

Aki volt már ezeken a vizsgálatokon, vagy az egyiken, tudna segíteni, hogy éhgyomorra kell-e menni vérvételre?

Immun I., Karyotipizálás



#vérvétel #éhgyomor #immun I. #karyotipizálás
2023. jún. 21. 20:22
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Génvizsgálathoz nem kell éhgyomor. Immunhoz nem tudom.
2023. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már túlvagyok rajta. Végül tejeskávét ittam azért, mert nem bírtam ki, mást nem. A dokit kérdeztem persze előtte, de azt mondta a kérdésre, hogy éhgyomorra kell-e menni, hogy nem annyira 🤣 Ezért nem találtam túl meggyőzőnek. A laborban nem kérdezősködtek, hogy ettem-e, szóval szerintem szabad, mert, ha fontos, hogy ne, akkor mindig szoktak.
2023. jún. 22. 14:12
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor ez rendben lesz így. Lombik miatt kell? Mennyi időt mondtak a karióra? Nekünk 8 hét volt.
2023. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3! Hát, én bízom benne, hogy nem lesz szükség végül lombikra, de igen, arra. Úgy emlékszem 4-6 hetet mondtak. Nem emlékszem pontosan, mert csomó mindent néztek és az összeset más dátummal, de annál több nem volt szerintem és ez a leglassabb. 9cső vértől szabadítottak meg és csak ez volt kicsi 😂
2023. jún. 22. 14:29
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jaaa, értem, hát akkor érdemes lett volna éhgyomorra menni. Azt hittem csak ezeket kérték, szokatlan is lett volna.
2023. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5! Neeem, a hormonok, nagy labor, cukorterhelés, meg az összes többi megvan már. Csak közben volt egy spontán vetélésem, van egy autoimmun betegségem és már nagyon benne vagyok a korban, ezért még hozzácsapta ezt a kettőt a vetélés után, hogy ne húzzuk az időt, ha esetleg az lenne a gond. Csak az immunoson gondolom sok mindent vizsgálgatnak, azért kellett ilyen sok, mert a többi összesen nem volt ennyi.
2023. jún. 22. 14:37
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Úgy értelmeztem hirtelen hogy egyben volt. Akkor rendben van minden.
2023. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, most csak az Immun I.,meg a karyo, amiket írtam.
2023. jún. 22. 14:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!