Inszem után 13.napon hcg? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Éppen most voltam vérvételen. Inszem után vagyok 13 nappal. Tegnap a 12.napon igaz nem első pisibol de negatív volt a teszt. megjött az eredmény , 153 a hcg. Szerintetek örülhetek? 🤞Köszönöm ha valaszoltok

2023. jún. 22. 13:46
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Egyelőre igen, de majd a következő lesz érdekes, hogy nő-e vagy csökken.
2023. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tavaly februárban volt egy korai vetélésem . 92vel indult a hcg aztán 198 majd 330nal állt meg és be indult a vetélés . Most márciusban volt egy inszemináciom, 13.napon 55 volt a hcg,kémiai terhesség volt.Most azért örülök mert már a legelső a 13.napi 153al indul,talán most jó lehet minden ez biztat hogy sose volt még ennyi a 13.napon hogy így indulna 🥺❤️☺️
2023. jún. 22. 14:15
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Természetesen ezek után remény megvan, hogy minden jól alakul és szerintem így is lesz, csak én amondó vagyok, hogy valamilyen szinten latba venni , hogy negatívan is változhat, nem szabad teljesen ezt sem kizárni.
2023. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hidd el nagyon félek. Pláne hogy kicsit tompan úgymond nyom a hasam alja. De próbálok örülni az előzmények után , hogy tényleg sose volt elsőre 13.dpon ennyi a hcg. Tavaly mikor késett 4 napja akkor indultam 92vel. Első inszem után 13nap 84 aztán 2 nap múlva csak 50 . Most meg elsőre ennyi. Szeretném elhinni hogy most jó lesz. 2x200mg progesteron exeltist szedek
2023. jún. 22. 14:22
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nálunk páromnál első lombik 9.nap,2 embrióval 0 a HCG, szóval ennek már mi is örültünk volna...Félni nem szabad, mert egyáltalán nem ettől függ. De én mindenképpen becsülöm azt, hogy az eddigieken túl tudtál lendülni és belevágsz újra meg újra.
2023. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor akartam feladni. Borzasztóan negatívan álltam hozzá a dolgokhoz. Ma reggel úgy indultam el a vérvételre hogy tiszta ideg voltam mert annyira bennem volt a megszokott ideg a stressz hogy megint egy újabb labor megint egy újabb várakozás, csalódás,meg mondtam a férjemnek nem sikerült én ma berúgok.....annyira meg lepett,hatha majd most . Nem tudnek még egy műtétet vagy veszteséget elviselni .
2023. jún. 22. 14:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Az normális hogy a teszt negativ de a vérvétel mégis kimutatja?
2023. jún. 23. 07:39
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, lehet ilyen. Pl. ha sokat iszol, felhígulhat úgy, hogy nem tudja kimutatni, vagy hibás a teszt, akármi.
2023. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!