Nem várt napján negatív teszt. Lehet még esély a babára?

Figyelt kérdés
Ovulációs tesztel néztem ebben a hónapban mikor lesz az ovuláció. Clostyt is szedtem mult hónapban a menzesz 5 napjától a 9 napig. Pozitív ovulációs tesztem augusztus 3 és 4 volt. Mindkét nap erősebb volt mint a kontrol csík. A férjemmel együtt is voltunk mindkét nap. Lehet még hogy a teszt pozitív legyen? Köszönöm.
2023. aug. 16. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán van rá esély. Majd legközelebb. Remélem a closty előtt volt kivizsgálás mindkét oldalon, nem csak úgy felírták
2023. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Lehet. Valamelyik másik hónapban.
2023. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Megírnàd amúgy , hogy volt e kivizsgálás? Csak kíváncsiságból. Több kérdésnél is olvastam már itt, hogy clostyt szednek és őszintén ledöbbent, hogy a legtöbb esetben semmiféle kivizsgálás nem előzi meg. Egyszerre dühítő és félelmetes. Remélem nálad nem így van, csak érdekel.
2023. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze szivesen, 3 hónapja járok ciklus kovetesre ,első hónapban nem sikerült volt peteérés, tervezett együttlét. Nem jött össze,második hónap ugyan ez. Vérvétel, stb. Nálam minden rendben. Amit a "kedves" doktor úr mondott. Következő hónap, nincs pete érés, ugyan így nyomon lett követve, jártam 1 héten kétszer háromszor. És ez után írta fel a clostyt. Se PCO Se semmi problémám nincs. Én szerettem volna egy sperma vizsgálatot is de sajnos szabadságon volt a nőgyógyász így nem tudtunk vele beszélni erről. Az el kell mondjam hogy mi külföldön élünk, és úgy veszem észre az itteni orvosok sajnos nem jók semmire...
2023. aug. 17. 09:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az itteniek sem sokra. Tisztelet a kivételnek. Átjárhatósàgi nem volt? Vagy csak elsiklottam felette? Szerintem az és a sperma vizsgálat alap lenne. Miért tömnek gyógyszerrel , ha lehet , hogy a férjednek nincs is elég spermàja?
2023. aug. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez lesz a következő lépés, első clostys hónapom volt. 21 én jön vissza a nőgyógyász megyünk beszélünk vele ,meg fogom mondani hogy nem akarok gyógyszert. Szeretnénk a páromnak sperma vizsgálatot és nekem egy átjárhatóságit. Első baba lenne.
2023. aug. 17. 10:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk a legelső dolog volt a spermavizsgálat, mert ha ott kiderül hogy baj van, akkor a nőt nem kínozzák az átjárhatósági vizsgálattal. Nekem is anno csak az alap hormonpanelt nézték. Mikor kiderült, hogy nagyon kevés a spermaszám, rögtön közölték hogy lombik lesz, engem nem is vizsgáltak tovább.
2023. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, nekem is külföldön csinálták a lombikot (Ausztria)
2023. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Így fogunk tenni mi is.
2023. aug. 18. 23:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!