Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nem szedhetők 3 hónapnál...

Miért nem szedhetők 3 hónapnál tovább a férfiaknak szánt vitaminok/étrend kiegészítők?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van ez a 3 hónapos időszak, hogy a spermaképnek ennyi idő kell, hogy feljavuljon (és ahhoz is hogy leromoljon), de miért baj ha tovább szedi? Konkrétan óvaintettek minket, hogy nehogy 3 hónapnál tovább szedjük.

Hallottam olyanról, hogy valakinek csak az egyik heréje funkcionált és a sok vitamintól az az egy is "lesokkolódott". Nem tudom ilyen tényleg van-e, de ha igen, akkor lehet itt is valami ilyenről van szó? Hogy a túl sokáig szedett vitamin s lesokkolhatja a heréket?



2023. aug. 29. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni, pontosan mi van benne. Vitamin esetén van, amit túl lehet adagolni, nyomelemeket dettó. Ha a feltételezett hiány miatt többet tesznek bele, akkor ez probléma lehet.


Ha valami egyéb is van benne, pl. gyógynövények, ott már mindenképp indokolt lehet csak adott ideig szedni.

2023. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem hinném, hogy ilyen lenne, annak az illetőnek meg eleve problémája volt a heréjével. Én már fél éve szedek egy erre való termékenységi nyomelemes cuccot, de nekem pont, hogy sokkal jobb eredményeim lettek, de érzem is, hogy jobb minden.
2023. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!