Lehet bajom? többi lent

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok. Sajnos szétcsesztem a ciklusom a fogamzásgátlóval, már rég nem szedem, megszakitással védekezek. Sokat vagyok rosszul mostanában, holnap tesztelek, de szerintem nem baba lesz, arra lennék kiváncsi hogy kinek voltak ezek a tünetei:

ha eszek, émelygek

ha nem eszek akkor a cukrom miatt vagyok rosszul

lassabb vagyok időnként, de frontérzékeny vagyok, ezért nem tudom ez lehet-e terhestünet.

kevesebb volt a vérzésem jóval....

azért nem gyanakszok babára mert sosem lettem terhes (nem minden kapcsolatomban védekeztem)

vérnyomásom alacsony, koffeinnel lesz normál kategória

cukrom sajnos nem tudom mérni de szoktam nagyon szomjas lenni igy random.

170 centi és 58 kg vagyok tehát nem elhizott

fokozott stressz ér mostanában a munkahelyemen az is igaz. de ezen próbálok javitani.

holnap tesztelek de érdekel hasonló problémával rendelkező vélemény. szeretnék babát egyébként.


2023. aug. 30. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez az eszem, émelygek,

Ha nem eszek amiatt vagyok rosszul,

Lassabb vagyok, stb...


Ez rám is igaz. És én tuti nem vagyok terhes.


Mikor 3x teherbe estem sem volt jellemző.


Frontok vannak, nekem most az tesz be.

2023. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

3 évig megszakítással csináltuk, a negyedik év elején estem teherbe...

Vannak emberek akiket a frontok egyébként megviselnek.

Úgy vettem ki az írásodból hogy volt menstruációd is , ebből gondolom nem vagy terhes.

2023. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt de napi 1 (!!!) tampon lett tele csak.... Kevés.
2023. aug. 30. 22:32
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Tesztet csináltál már?

Nem értem miért könnyebb ide írni, mint tesztet csinálni

Gondolom nem most kezdődtek ezek a tünetek, hanem x ideje ezen rágódsz

Miért nem lehet egy tesztet csinálni, ami kimutatja?

2023. aug. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most meg mondom a teszt negatív lesz.Ezek amiket leírtál a stressz jelei.
2023. aug. 31. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A megszakítás NEM védekezés, ez a legnagyobb baj, úgyhogy simán lehetsz terhes is mellette. Ha még szeretnél babát, akkor a terhesség nem igazán baj :).

Simán érezheted magad így a fokozott stressz vagy PMS tünetek miatt. Én a tanév végére úgy kimerültem tanítóként, hogy többször meg kellett állnom hazaúton az autóval, nehogy árokba hajtsak. Sokszor volt hányingerem is, mióta nem dolgozom, azóta nem volt egyszer sem, pedig most meg terhes vagyok. A hányinger nem egy egyértelmű tünet, tesztelj. Ha nem jön meg és negatív a teszt, érdemes nőgyógyászhoz fordulni.

2023. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!