Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki mikor jelentkezett meddőség...

Ki mikor jelentkezett meddőségi központba? Mennyi idő után? És milyen vizsgálatok voltak meg előtte?

Figyelt kérdés
2023. szept. 20. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kereken 1 év után voltunk az első konzultáción. (a bejelentkezés előbb volt, minthogy letelt volna az 1 év, tudott betegségek miatt)


3. és 21. napi hormonpanelt volt meg és a férjemnek spermavizsgálat, de az régebbi volt, mint fél év.


Nem gyorsított a folyamaton, hogy volt már meg eredményünk.

2023. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

4 próbálkozós hónap után, de ötöt mondtam.(A korom miatt 6 hónap elég lett volna.) Hormonpanelem volt előtte, semmi más. Lombikot egyedül csinálnám, szóval csak a női vizsgálatok kellettek. A hormonpanellel nem sokra mentem, mert most fog eljárni, új kell. Meg még ki tudja miből... Szerintem sose jutok el odáig.

Az első konzultációt követő próbálkozós ciklusban spontán terhességem lett, de vetéléssel végződött. Ez is lassította a folyamatot, majd kiderült, hogy újabb műtétre van szükségem, szóval szép lassan minden lejár és kezdhetem elölről az egészet.☹️

2023. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Másfél év után jelentkeztünk, de 6 hónap múlva is lehetett volna. Nem volt semmilyen vizsgálat szinte, csak női oldalon rákszűrés, mammográfia. Nem is érdemes előtte csináltatni semmit, mert mire eljuttok a beültiig, vagy lombikig, szinte biztos, hogy mindent meg kell ismételni, plusz teljesen más dolgokat kérnek sokszor.
2023. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

6 év után mentünk meddőségi központba, előtte csak orvostól orvosig jártunk mégsem találtak semmit egyik oldalon sem, magánba volt sikertelen inszemináció.

Vérvételek, emlő uh,rákszűrés, (egyéb fertőzésre szűrés)átjárhatósági vizsgálat, később méh tükrözés is kellett.

2023. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia 9 honap utan mentünk. Emailbe ezeket irtàk,kérték:3-21 napi vervetel. Egy ràkszürés,hüvely ultrahang. Férjemtől sperma vizsgalat. Ez mind 1 honapot vett igénybe. 12-én voltunk konzultacion. Ahol az orvos elsönek az átjàrhatoságit javasolta mély altatásba laparoszkoposan. Masik honapba lessz a mütet.:) barmi tovabb erdekel irhatc üzit ( 31 N)
2023. szept. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!