Milyen vizsgálatokat kell elvégeztetnem, ahhoz hogy meddőségi központba tudjak jelentkezni?

Figyelt kérdés
Vagy ez hogy működik pontosan? Leírná nekem valaki részletesen?
2023. aug. 30. 09:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell előre elvégeztetni. A központban majd elmondják, hogy milyen vizsgálatokra kell mennetek.
2023. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
És hogy tudok jelentkezni? Weboldalon keresztül csak a forgács intézetnél találtam jelentkezési lapot, de azon kéri kitölteni az eredményeket is.
2023. aug. 30. 09:47
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Beutalót kell vinned a nőgyógyásztól, de időpontot kérhetsz telefonon. Nekem kb. 3hónapra volt az 1.konzultáció. (Legalább ennyi várakozási időre számíts.) Ott kiírják a vizsgálatokat.
2023. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell hívni őket telefonon, és időpontot kérni.
2023. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semmit nem kell csinálni, meddőségibe nem kell beutaló, semmi. Forgácsba ki kell tölteni a jelentkezési lapot és email-ben elküldeni, majd ők jelentkeznek időpont miatt. Értelemszerűen ,ha nincs semmilyen eredményed, vizsgálatod, akkor azt a részt üresen kell hagyni. Máshol általában telefonon kérsz időpontot első konzultációra és ennyi, elmész, megmondják mik kellenek, stb. Dévaiban kb. 2-3 hét a várakozási idő első konzira.
2023. szept. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
És melyik a legjobb intézet?
2023. szept. 4. 08:22
 7/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
Erre nincs semmilyen válasz, mindenkinek más jó. Mi a BMC-ben kezdtük, de tajt paraszt és bunkó mindenki, titkolóznak, össze-vissza beszélnek, szóval nekünk az felejtős, viszont van akinek tetszik és ott pett gyermeke.
2023. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

#6! Most őszintén, erre milyen választ vársz? Mindenki azt ismeri, ahova jár.

#3

2023. szept. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Olyan választ hogy én ide meg ide jártam ez egy jóhely. Vagy Oda jártam, ezt nem ajánlom. 😊 De tőled még a beutalós információ sem megbízható, úgyhogy mástól várom, nyugi😊
2023. szept. 4. 13:11
 10/26 anonim ***** válasza:

#8! Ok., ahova én járok, kell beutaló, anélkül szóba se állnak veled. De te segítséget se érdemelsz ezzel a stílussal.

#3

2023. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!