Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Átjárhatósági vizsgálatot...

Átjárhatósági vizsgálatot closty sikertelensége után csinálnak?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 2. Closty kúrámban. Az első hónapban 1*50mg-ot szedtem, ciklus 3.napjától 7.-ig napig. Sajnos egy domináns tüszőm sem lett tőle. Jelenleg ciklus ciklus 6.napján vagyok és 2*1-et szedek. Jovoheten megyek pé ultrahangra. Nagyon félek most sem lesz peteérésem. Olvastam a neten, hogy ha nem vagyok átjarható, akkor fölöslegesen stimulálok. Szerintetek, ha nem sikerül vagy, ha sikerül is pé-t előidézni említsem a doktorúrnak az átjárhatóságit vagy ne?

nov. 8. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs valami gyanú arra, hogy el van záródva a petevezető (pl. korábban méhen kívüli terhesség, súlyos kismedencei gyulladás, nemi betegség), akkor stimuláció előtt nem szükséges az átjárhatósági. Viszont a partner vizsgálata igen (spermiogram).
nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem closty előtt volt az átjárhatósági vizsgálat magánrendelőben.

Végül nem került sok clostyra mert a beavatkozás utáni hónapban terhes voltam. 😊

nov. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja hozzáteszem 6 év várakozás után mindezt. (Utolsó voltam)
nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a Closty előtt kellett volna az átjárhatósági vizsgálat. Anélkül fel se szabadna írni.
nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor, ha nem lesz domináns tüszőm felhozzam a dokimnak?
nov. 8. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán.
nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek 😘
nov. 8. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!