Katka870511 kérdése:

Valami komoly bajom lehet? Vagy csak a természet játéka?

Figyelt kérdés

1 hete minden tesztem.havány de pozitiv. Ma voltam béta HCG vérvételem az eredményem siralmas <0,5

De meg a mai reggelintesztem emis pozitiv lett.

Ilyenkor mi van? Nem.lehet a teszt rossz mert legalább 10 fajtát próbáltam. Én vagyok a hülye? Mert ilyen hcg mellett baba esélytelen. Azt tudom. Kérlek szerintetetek ez mi lehet?


2023. nov. 13. 19:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Itt nincs min agyalni, és orvosnak sem kell ahhoz lenni, hogy kitaláld, 0 hcg-vel nem vagy terhes. Ez nem Anglia, bár szerintem egy átlag intelligenciával rendelkező személynek még ott sem kell orvosi segítség ahhoz, hogy egy gyakorlatilag 0 hcg eredményből kisilabizálja, hogy nem terhes.
2023. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

0,5-öt írt a kérdező

Soha nem nézettem hcg szintet, számomra ez nem mond semmit.

Lehet az 1 , de lehet a 10 vagy így tovább a 100%

nov. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Off: #22, itt nem a halvány teszt a lényeg.. Halvány teszttel lehet valaki terhes, de a vérvizsgálat felülírja. 0,5 IU/L érték nem utal terhességre (nem terhes nőknél 3 IU/L a határérték, sőt férfiak esetében is 2 IU/L). Terhességről 30-as érték felett beszélhetünk (az enyém 250 volt 14 dpo-n, egy héttel később 2600 körül).

Szóval hiába lennének pozitívak a tesztek, ha a vérében nincs hcg. Ezért írták mások, hogy ne hülyítsd a kérdezőt..


On: Kérdező, kívánom neked, hogy mielőbb sikerüljön a baba!

nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen a biokémiát, amit most leírtál.

Remélem ettől most boldogabb vagy, hogy belekötötté az én terhességi tesztembe és tapasztalataimba.

nov. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én nem lettem ettől boldogabb, de neked kívánom, hogy a mostaninál csak boldogabb legyél! <3
nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!