Miert teszteltem tegnap pozitivat, ma hajnalban pedig negativat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Tegnap delutani vizeletbol teszteltem egy halvany, de jol lathato pozitivat, ma hajnalban pedig el kezdtem verezni, csinaltam meg egy tesztet, ami negativ lett. Nagyon gorcsolok, de nem verzem annyira, mint amennyire szoktam alapbol. Parommal 7 honapja probalkozunk, eddig nem nem tortent semmi… tegnap annyira megorultunk annak a kis masodik vonalkanak, de most teljesen osszetortem. Foglaltam idopontot magan klinikara. Szerintetek igy megvizsgalnak, hogy verzem?

[link]


nov. 19. 11:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg, te túl sok értelme nincs. Kémiai terhesség lesz ez.
nov. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Minek?


Elindult valami amiből nem lett semmi. Ezt hívják kémiainak.

nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mert attol tartok, hogy van valami jelentosebb oka annak, hogy 7 honapig nem sikerult teherbe esnem es hatha kiderul valami a vizsgalat soran.
nov. 19. 12:03
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hányadik dpo-n teszteltél?
nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mióta késik? Ha még nem is kellett volna megjönnie teljesen felesleges a tesztelés mert így éli magát bele az ember a semmibe
nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egészséges pároknál 1 év
nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

2 ugyanilyen, kémiai terhességem volt, egyszer sem mentem vele orvoshoz, elmúlt a vérzés, következő hónapban rendesen megjött, nem volt panaszom.

7 hónap próbálkozás után max annyit mondanak, hogy szedj folsavat, vitamint stb.

Nekünk 10 hónap után sikerült a kicsi, 1 év után szoktak érdemben foglalkozni az emberrel.

nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#3! Az biztos nem menstruáció alatt fog kiderülni. Pont megvárhatod vele a vérzés végét. Egyébként igen, 1 év múlva küldenek kivizsgálásra.
nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%

Megkezdheted a kivizsgalasokat, en ebben nem latok rosszat, ha nem varjatok meg pont az 1 evet. En se vartam, jol is tettem, pajzsmirigy problemam van, ami legalabb kiderult 6 honap utan.

Ez hulyeseg, hogy 1 ev utan “kuldenek”, akkor mesz, amikor akarsz.

De felesleges most menstruacio alatt rohanni.

nov. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan emiatt nincs értelme orvoshoz menni, a kémiai terhesség nagyon gyakori.
nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!