Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tapasztaltatok vagy hallottato...

Tapasztaltatok vagy hallottatok már olyanról, hogy a második baba természetes úton (első lombik) fogant meg, annak ellenére hogy az első terhesség előtt nem volt átjárható a petevezeték?

Figyelt kérdés

jan. 17. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem a könyvére teljesen,de Ördög Nóra pl. Illetve egy volt kollégámnak, sokadik lombik sikerült,majd a második természetes úton egyszer csak mikor az első egy éves volt. De ott sem tudom,hogy átjárható volt e. Úgyhogy picit off a válaszom.:/
jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még olyat is ismerek aki az első pont a lombik előtt spontán sikerült, pedig azt mondták mindkét petevezeték el van záródva
jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Unokanővérem.


Az első méhen kívüli volt, ami miatt el is vesztette az egyik petevezetőjét.

Ezután lombikkal született nekik, hogy pontosan miért lett lombik azt nem tudom. Utána még szült 2 gyereket, természetesen úton fogantak.

jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy mindkét petevezeték el volt záródva. De még sok más probléma is volt. A lombik se sikerült. De pár év után valahogy még is terhes lettem.
jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy szomszédunk. Kamasz voltam, nem emlékszem, mi miatt mentek lombikra, lehet, hogy nem is volt téma, de a második természetes úton fogant.
jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk gyakorlatilag ez történt. Az első gyermekünk sok év után, sokadik beültetésből fogant. A második meg sok sikertelen beültetés után, amikor már véglegesen eldöntöttük, hogy utoljára futunk neki lombikkal; a megkezdett hosszú protokoll első felében derült ki, hogy spontán megfogant abban a ciklusban. Nekem ugyan csak az egyik oldal van (volt?) elzáródva -erről műtéti zárójelentésem is van, hogy nem tudták megnyitni-; viszont a stimuláció előtt volt egy UH kontrollom, ott pedig az (elvileg) elzáródott oldalamon látták a sárgatestet, tehát ott volt peteérésem...
jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lombikos csoportban volt egy lány aki elzáródott petevezeték miatt lombikozott. Lombikból egy embrió beültetésével lettek egypetéjű ikrei, majd utána mivel úgy tudta el vannak záródva a petevezetékei nem védekeztek. Az ikrek talán 3 hónaposak voltak amikor spontán terhes lett (egy babával)
jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!