Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért mondják, hogy az átjárha...

Miért mondják, hogy az átjárhatósági csak akkor fáj, ha elzáródás van?

Figyelt kérdés

Nem mindenhol, de sok helyen így olvasom/hallom. Hát nekem átjárható volt mindkét petevezetékem, mégis rohadtul fájt, maga az eljárás. Az igaz, hogy csak addig fájt, amíg tartott (max 2-3 perc), tehát amint kész volt az orvos pattantam is fel és jól voltam (otthon, kb 1 órával utána aztán elkezdtem kicsit görcsölgetni, de az semmi volt).

Most akkor, hogy van ez? Vagy lehet, hogy bár elzáródva nem voltam, volt valami gyulladás vagy valami ott? Mert endometriózisra gyanakszok amúgy, hogy az van nekem. Akinek tényleg minden hibátlan ott annak is fáj?



jan. 18. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annó azt mondták teljesen átjárható mindkét petevezeték, mégis kegyetlenül fájt, sőt utána még fél órát haldokoltam a kórház vcjében mert annyira görcsöltem
jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is átjárható volt,még is nagyon fájt. :( És még utána egész nap is,de ott amikor történt,akkor nagyon.
jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
78%
Természetesen fáj az akkor is, ha átjárható, ez inkább a fájdalom tűrőképességen múlik, meg általában az emberek nagy része a hirtelen intenzív fájdalomra érzékenyebbek, mint az ugyanakkora krónikus fájdalmakra. Azért mondják ezt, mert akkor nem kell altatni meg érzéstelenítőt, görcsoldót adni előtte, nincs vele akkor annyi macera.
jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon fájt, pedig átjárható volt mindkettő.


Végül spontán sikerült a terhesség, szóval tutira tényleg átjárható voltam.

jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Átjárható voltam, mégis fájt. Pláne, hogy aki elsőnek próbálkozott doki, annak ez volt az első próbálkozása. 😁
jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!