Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az új szabályok szerint a...

Az új szabályok szerint a fagyasztott embrió transzfer beleszámít az 5 TB támogatott IVF (lombik) kezelés egyikébe?

Figyelt kérdés

Nálam hamarosan indul a FET (azt adhatják csak vissza az új rendelet szerint), és azt mondta a doktornő, hogy ez nem számít bele az 5 db TB támogatott lombik kezelésbe, csak a stimulációval járó IVF kezelés. Majd kaptam egy olyan papírt, amiben leírják, hogy beleszámít.

Eddig 3 sikertelen lombikunk volt, 3 embriót sikerült lefagyasztani, ha beleszámítana, akkor ezzel ki is lőttem az esélyeimet.

Tudja valaki mi az igazság?



jan. 24. 15:22
1 2
 11/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
Neked mi bajod van? Nem tudják értelmezni, mert akkor nem lenne ennyi kérdés.
jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, milyen "lombikos csoport"-ról írtok?
jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Facebookon "Lombikosok" nevű csoport.

De van minden intézménynek saját Facebook csoportja is.

jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Köszi. Most volt transzferem, minden érdekel. Akkor felkeresem ezeket. Köszönöm megegyszer!
jan. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Tisztázódott végre a kérdés.

Ha van 2024.01.01 előttről fagyasztott embrió, most már csak azt adhatják vissza első körben pl. nekem három van, de a SOTE-n egyszerre csak kettőt adnak, így nekem ez két kör lesz (remélem persze hogy csak egy és sikerül végre). Ha sikertelen a FET, utána még lehet stimu, és az abból létrejött összes embrió beültethető, függetlenül az elvégzendő beavatkozások számától. Ha nem jön létre embrió, akkor a stimuláció is egy közfinanszírozott lombiknak minősül.

febr. 5. 13:19
 16/18 anonim ***** válasza:
Elég szar, hogy se szó se beszéd, egyszer csak megváltoztatták. Amikor elkezdtük még nem ez a rendszer volt..
febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
KB 1,5 éve szó van róla, hogy változtatni fognak... Tele volt vele a sajtó is.
febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hagyjuk is, én azt hiszem el ezeknek ami megtörtént.. Emlékszem arról volt szó, hogy pl lejjebb viszik a max korhatárt is meg csomó badarság... De tényleg szót se érdemel.
febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!