Vajon mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Most csütörtökön a terhességi teszt halvány pozitívat mutatott ki. De másnapra , péntekre meg jött a menstruációm. Kb. 5 hónapja próbálkozunk a párommal még nem volt pozitív tesztem idáig .. elszomordtam ..

jan. 27. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kémiai terhesség
jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják kémiainak, ezért nem szabad a nemvárt előtt tesztelni, mert nagyon magas az esély arra hogy nem marad meg
jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez az első ilyen most hallok róla először . A nőgyógyász meg tudná állapítani hogy volt kémiai terhesség vagy nem ? Vagy őszintén magam se tudom hogy kezeljem most ezt…
jan. 27. 13:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak száradási csík volt és beképzelted, hogy pozitív.
jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja, ilyenkor annyi történik, hogy elindul valami, de mégis leválik a méhnyálkahártya, nem tud megtapadni az embrió rendesen. Ez még nem is mondható igazából hivatalosan terhességnek. Ha nem tesztelnének az emberek idő előtt ki se derülne
jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, biztos vagyok hogy pozitív volt
jan. 27. 13:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Utólag már nem tudja megmondani.

De ne aggódj, kémiai szinte mindenkinek van, csak, akik nem tesztelnek korán, nem is tudnak róla. Általában az első szokott az lenni. Fogd fel úgy, hogy egy "próba terhesség", a szervezet félkészül a következőre, ami már megmarad. Egyébként ilyenkor sokaknak hamar összejön utána.

Persze, ha valóban kémiai volt. Ha nagyon halvány volt, lehet, hogy csak te láttad pozitívnak.

jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem csak én láttam pozitívnak a párom és a 2-3 barátnőmnek is megmutattam akik már voltak terhesek és ők is azt mondták ez pozitív teszt ..
jan. 27. 13:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8! Akkor az, amit írtam. Hajrá a következő ciklusban! Annyi kiderült, hogy legalább az egyik petevezetőd átjárható. Ha szeretnéd tudni, hogy egyszeri eset volt-e vagy esetleg van valami beágyazódási nehézséged, tesztelj korán, de ne éld bele még magad, ha + lesz. Ha viszont nem akarsz csalódni, várj pár napos késést és csak utána tesztelj. Persze, akkor se biztos még semmi, de akkor már jóval nagyobb az esélye, hogy kémiai nem lesz.

#7

jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már van 2 gyerekem és pár hónapja nekem is kémiai volt vagy korai vetélés. 5 nap késés után teszteltem, utána is még 2 napig pozitívak voltak (facelle és predictor). Péntek szombat vasárnap voltak a pozi tesztek de a vasárnapi már nem erősödött, de gondoltam csak sokat ittam.

Hetfon már véreztem, ami kedden el is múlt. Szerdán elmentem dokihoz mert nem értettem, hiszen nem véreztem olyan sokat, de gondoltam, hogy baba már nincs, de kicsit aggódtam nem-e maradt valami.

Teljesen kitisztultam, nagyon alaposan vizsgált a doki méhen kívül is. Hcg vérvételt is kért de már ott se volt semmi.

Szoval ez alapján azt mondom neked sem látna semmit a doki.

jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!