XoXo4 kérdése:

Valaki szedett terhesség alatt szeroxàtot és rovotrilt?

Figyelt kérdés

febr. 5. 12:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Remélem, senki nem annyira idióta.
febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A nőgyógyàszom szerint àrt a babànak. A pszichiáterek szerint viszont az àrtana ha nem szedném
febr. 5. 12:55
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Frontin legkisebb dózist szedtem előtte, ami a Xanax miniben, de arra is azt mondta az orvos, hogy azonnal tegyem le. Elvileg már tervezéskor sem szabadna szedni.
febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
De mi a töknek gyerek, ha mentalis beteg vagy?? Ugye örökbe adod, hogy ne tedd tönkre az életét???
febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Rivotrilt, de csak az első trimeszterben és nagyon kicsi mennyiséget. Ugyanezt mondták, van aki szerint nem árt, van aki szerint igen, én inkább leraktam. Soha nem fogod tudni, ha van valami baja, hogy mitől van.
febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, miért vállal gyereket, akinek gyógyszeresen kezelendő mentális betegsége van. Mi lesz később,ha esetleg elgurul a pirula?!...
febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mire szeded a rivotrilt? Nem lehet lecserélni valami másra?
febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Depresszióra, pánikbetegségre szedem màr évek óta.Most bejelentkeztem megint az orvosomhoz hogy beszéljek vele erről. Még nem vagyok terhes de szeretnénk a férjemmel gyereket.úgyhogy ha azt fogja mondani hogy le kell tennem. Akkor persze leteszem a gyógyszert.De tudom hogy nem szabad csak fokozatosan.Nagyon félek hogy visszajönnek a tüneteim de remélem hogy elég erős tudok maradni.
febr. 7. 11:01
 9/15 anonim ***** válasza:

#9! Ne legyél már idióta! Ha még nem vagy terhes, akkor ne is gondolkozz azon, hogy szedheted-e! Nem szedheted. Ha évek óta szeded, akkor durván rivotril függő vagy. Fokozatosan kell elhagynod, a másikkal együtt. UTÁNA lehet gyereket vállalni. Ha nem sikerül, akkor meg be kell látni, hogy nem vagy alkalmas gyermekvállalásra.

#1

febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ezek a sértő kommentek hogy idióta vagyok.Én sem írok sértő megjegyzéseket màsoknak.Mert nem akarok vele màsokat megbàntani. Nem hiszem hogy az lenne a megoldàs hogy màsokat letiporjunk.Hanem hogy segítsünk egymásnak.Elvégre nagyon sokan szenvednek sajnos ilyen problémàval vagy màs betegséggel és mégis szeretnének gyereket.
febr. 7. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!