Valaki szedett peteérés elősegítő gyogyszert? Ciklus melyik napján szedte és bevált-e? Kivancsi lennek a tapasztalatokra

Figyelt kérdés
Ma voltam nogyogyasznal aki azt mondta szepen ernek a tűszőim és hal istennek semmi problema sincs. Irt fel myo sun plus tasakos port ami elősegíti a peteeresemet. Minden vizsgálatot meg csinaltattam a férjemmel. Meg kell szednem aspentert es folsavat a trombózi hajlamomra es hogy ne vételjek el. Szerintetek segiteni fog ez a por valamit? Ha valaki mar szedte es van tapasztalata szivesen elolvasnám
febr. 20. 16:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem dugom a fejem a homokba, csak nem értem miért kéne már lombikra mennünk….tudjuk mi a baj ès orvosolható. Egyaltalan nem is a kérdésemre kaptam valaszt…csak annyit akartam tudni hogy valaki ilyen port szedette és hasznalte
febr. 20. 17:25
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azt én se értem, miért ebben a porban látod a megoldást. VAN peteérésed. Ettől nem lesz jobban. Rossz helyre ágyazódott be. Szerinted azon ez segít?

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem szedtem ilyet, azért, mert egyik nőgyógyászom se ajánlotta, pedig volt egy pár. A korom pedig indokolhatta volna, de mivel látták, hogy van ovum, nem akarták fölöslegesen összezavarni az egyébként pontos ciklusom.

A meddőségi egyébként nem ördögtől való, én is jártam, pedig minden rendben volt, csak öreg vagyok. De ez sose derült volna ki, ha nem vizsgáltatnak ki rendesen.(Nem az, hogy öreg vagyok, hanem, hogy rendben vannak az értékeim.)

febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 🙂
febr. 20. 18:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!