PCOS-ok milyen gyógyszert szedtek, szedtetek, mennyi idő után sikerült a babó, előtte mennyit próbálkoztatok? FONTOS! HELP!

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

meforal 850mg-ost szedek.januárban kezdetem és most vagyok 18 hetes babás.nem próbálkoztunk..csak jött:)

2012. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat ugyan en nem vagyok terhes de PCOS-es az igen (meg nem szertnenk gyereket), nekem nagyon rendszertelen volt a ciklusom es ugy derult ki, lassan egy eve szedem a baratcserjet es azota rendes idoben megjon (az utobbi ket honapban kesett picit) ahhoz kepest, hogy elotte honapokig nem jelentkezett, tehat ajanlom figyelmedbe az alternativ megoldasokat!!!
2012. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy évig merckformint, majd 8 hónapig eucreast szedtem, amikor sikerült. Emellett D vitamin (napi 6000, majd 3000 egység), diéta, sport. Előtte 5 évig próbálkoztunk, bár nekem egyáltalán nem volt ciklusom, 15 év alatt csak 4x jött meg...
2012. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meforal 3*1000mg, plussz nagy szigorú diéta fél év után mondta a doki, hogy próbálkozhatunk 2 hónapo múlva már úton volt a fiunk.
2012. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először 3*850mg merckformin, diéta és mozgás 8 hónapig.

Váltottunk gyógyszert, merckformin xr 2*1000mg, első hónapban sikerült. Összesen 2,5 évet vártunk a pozi tesztre.

2012. okt. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A ketcsikos teszt elött ezeket hasznaltam: Kromtabletta (kb. 3 honapig), baratcserje (szinten), kecskeruta (olyan masfel-ket honap), D-vitamin (10000 egyseg, asszem 1 honap), sok sport (tulajdonkeppen mindig, de az utolso egy evben több). Korabban (fel-egy evvel a pozi teszt elött) akupunktura es homeopatia, valamint a pajzsmirigy-müködes javitasa szinten homeopatiaval (jelentösen levitte a TSH-mat). Ugyhogy csatlakozom az egyik elöttem szolohoz, az alternativ gyogymodokat csak ajanlani tudom, jobb a (leendö) mama es baba szamara is, ha nem szintetikus szerekkel bombazzuk a szervezetünket!
2012. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!