Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikertörténetek pco mellett?

Sikertörténetek pco mellett?

Figyelt kérdés
Irnátok néhány sikeres történetet, akik pco-ok és teherbeestek? köszönöm

2013. ápr. 8. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3 sikertelen lombik kezelés után kerültem végre hozzáértő dokihoz akik megfelelő 3as kezelést állítottak be nekem, fél év alatt tökéletesek lettek a ciklusaim és a 4. lombik sikerült.
2013. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm most szült, ő neki is pco-ja van, a második inszem sikerült.
2013. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ismerősöm pcos, neki 2 gyermeke spontán fogant miután diétázni kezdett. Úgy diétázott, mintha cukorbeteg lenne (és nem eszik fehér lisztes dolgokat sem) , és ennek köszönhetően sikerült neki. Pedig azt is mondták, hogy nem lehet soha gyermeke. Ne add fel! :)
2013. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a biztatást is. Egyenlőre nem adom fel, remélem ez a hónap a miénk lesz. Jelenleg csak a peteérésemet segitjük gyógyszeresen. Sok pco-s van, de ritkán olvastam jó történeteket, ezért gondoltam irok ki egy kérdést, hogy ezáltal tudjuk egymásba a hitet erősiteni.
2013. ápr. 8. 22:17
 5/11 anonim ***** válasza:
1,5 évig próbálkoztunk sikertelenül mire sikerült végre olyan orvost találnom, aki kezelt a problémával és felírta a Merckformint. Eddigre már sikerült fogynom kb. 6 kg-ot, ugy hogy változtattam az étkezési szokásaimon+ többet mozogtam. Augusztusban kezdtem el szedni a Mercketés okt. közepén pozitívat teszteltem:-)))
2013. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kérdező 3as kezelést mióta tartod?
2013. ápr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem pco-gyanúm volt, de a doki szerint nem kell vele foglalkoznom, mert nem vészes, nem gátol a teherbeesésben (a tüszők (asszem 4 db) gyöngysorszerűen sorakoztak az egyik petefészkemben).

mikor ezt felfedezte a doki, már 3 hetes terhes voltam :)

csak akkor még nem tudtuk, mert ugyebár az leghamarabb 4 hetesen derül ki

2013. ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk két gyerkőcünk van, pco mellett, orvosi segítség nélkül... Vitamint szedtem extra mennyiségben, jóval az ajánlott bevitel fölött. Makk egészségesek. :)
2013. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ismerősöm elhagyta a cukrot, lisztet, tésztát, kenyeret és teljesen rendbe jött!!
2013. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az én történetem: hosszú évek óta tudom, hogy pco-m van, de nem javasoltak a korábbi orvosaim semmilyen kezelést, csak életmódváltást, sok mozgással. Most hogy babát szeretnék elkezdtem járni egy megbecsült nőgyógyászhoz, mellette felkerestem egy endokrinológust, ő nézte a hormonjaimat. A nőgyógyászom drilling műtétet javasolt, előtte konzultáltam az endokrinológussal, aki azt mondta, hogy kivételesen én nagyon jól járnék a műtéttel. Ez volt tavaly nyáron. Nem bántam meg, hónapról hónapra csökkent a ciklusom hossza, mára 31napra beállt. Rendszeresen járok ellenörzésekre hüvelyi Uh-ra és egészséges petefészkeket lát a dokim. Igyekszem sokat mozogni, CH szegény étrendet tartani. Nálunk az időzitesen van a baj, nehezen tudjuk a távolság miatt az időpontokat tartani. Ezért vagyok folyamatos ellenőrzés alatt, ez azt jelenti, hogy ciklusonként4-5x találkozom az orvosommal. Hétvégére nem várom, remélem sikeres lesz. Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat.
2013. ápr. 9. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!