Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha clostit szedek és cisztáim...

Ha clostit szedek és cisztáim lesznek, mert nem reped meg a tüsző, akkor azt műteni kell?

Figyelt kérdés
Van más módja is a ciszta eltüntetésének vagy csak a műtét? Utána hónapokig nem is lehet próbálkozni? Kicsit féle a szedésétől.

2013. máj. 18. 07:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ki hányadik naptól, milyen hosszú ciklusnál és mennyit szed?
2013. máj. 18. 07:18
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha adnak clostyt, akkor vszínűleg adnak hozzá tüszőrepesztő injekciót is.

Szóval biztosan meg fog repedni.

2013. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én a 3. naptól szedtem az 5 napon át, 4 óriási tüszőm lett, de mind megrepedt magától. A következő ciklusban a fél adagtól is 2 nagy lett.

Nekem a Merional szuri után lett cisztám, aztán lett egy csak magától is, de mindegyik felszívódott. Mondta is a doki hogy nem kell velük foglalkozni, a női test csodálatos, majd megoldja. Persze gondolom mérettől is függ.

Én repesztőt egyébként sohasem kaptam, bár nem ártana ha a Clostis hónapban még tüszőrepi előtt megnéznének egy Uh-val -és utána is-, mert így biztosan nem cisztásodsz, hisz ha esélyes, akkor tesznek ellene.

Szerintem nyugodtan szedd be. A barátnőmnek 2 Clostis kisfia van :-) Sok sikert!

2013. máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Amúgy tüszőrepesztőt nem kaptam, így remélem h magától is meg fog repedni:)

2013. máj. 18. 13:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szedtem első és második terhességemnél is.

Nekem bal petefészekre nőtt is ciszta most (azt modták normális, míg nem éri el a mérete a műtéti méretet nem nyúlnak hozzá...) nem is nyúltak bal oldalról eltünt és újabb nőtt jobbra.. fejlődési rendellenesség 12. héten csak 10 hetesnek felelt meg a pici 14 hetesen 11 hetesnek így elvették... Nem tudják megmondani mi okozta így csak bíztatnak a próbálkozásra mert van már egy egészséges fiúnk is :) Legyen igazuk...

Ne parázz nekem emelt adagom volt 2*1 és így lett cisztám de 1*1el nem volt bajom.

2013. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok

egyszer se kaptam tüszőrepesztőt...

2013. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

2*1-et kell szednem nekem is. akkor az már emelt adag?

Hú, ezt nem tudtam...:(

Remélem nem lesz baj! Holnapután kezdem el szedni.

2013. máj. 21. 14:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen... Az alap adag elso honapban 1*1 masodikban 2*1 aztan 3*1. Aztan a gyogyszer abba hagyasa.. Biztos minden rendben lesz :) nalam nem tudjak mi okozta...
2013. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz gond és eredménye is lesz:)
2013. máj. 21. 17:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Lesz eredmenye tuti... Kovesd ovu tesztel is vagy homerozve is hogy nehogy elkeruljetek azt az 1 napot :)
2013. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!