Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » ár voltam okinál de elküldött...

ár voltam okinál de elküldött a korom miatt ezért nem szívesen megyek el újból egy másikihoz? Most mit tévő legyek?

Figyelt kérdés
tudom hogy elég bután hangzik de ha ez az első benyomás egy dokinál akkor persze hogy félek újból elmenni :( sőt már szégyellem is magam hogy 21 lassan 22 évesen babát szeretnék :( pedig sógornőm is mondta hogy egy dokinak nem az a dolga hogy meg monda mikor is akarok babát neki az a dolga hogy segítsen babát várnom...

2013. jún. 16. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt még lehet fogják mondogatni....Nekem 25 évesen mondták hogy ráérek, sajnos 4 éve nem jön össze, de meg van a bibi. Mióta nem sikerül? Vagy miért kell menned orvoshoz. Azt ne szégyeld hogy babát szeretnél, már ha normális háttered van ha nincs ne legyen még.
2013. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értelek. Babát szeretnél, de nem jön össze és a doki nem vizsgált meg hanem elküldött hogy ráérsz még, úgyis fiatal vagy? Vagy mi történt?


Amúgy nem akarlak megijeszteni, de én is úgy voltam mint a sógórnód: biztos lesz rendes doki, épp rosszat fogtam ki. Hát nem. Azóta magánhoz járok.

2013. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sógornőm velem egy idős és most várja a második babáját ő ajánlott is egy dokit azt mondja nagyon rendes, augusztusba lesz 2 éve hogy nem jön a baba :( ezért keresnék egy normális dokit
2013. jún. 16. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat, talan keress egy masik orvost. Ez nem olyan bonyolult, hogy diploma kelljen a megoldashoz.
2013. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!