Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt tapasztalatok!...

Clostilbegyt tapasztalatok! Második nekifutás, most emelt adaggal. Segített valakinek az, hogy megemelték az adagot? Bővebben lentebb!

Figyelt kérdés

2,5 éve próbálkozunk, tavaly volt már egy 3 hónapos closty próbálkozás, de csak 1*1 volt a ciklus 3. napjától. Sajnos nem értünk el vele semmit :( Azóta volt egy átjárhatósági vizsgálatom, a bal oldal el van záródva, a jobb oldal nyitott. Most megemelte a doki 2*1-re az adagot, most vagyok a 11. ciklusnapomon. Erősen szurkál a hasam, más tünetem egyenlőre nincs.


29-én megyek az első ultrahangra. Progeszteron elégtelenségem is van, Duphaston szedtem eddig rá a ciklus 15. napjától.


Sikerült valakinek egy oldali petevezetékkel, második nekifutásra a clostyval teherbe esni?



2014. máj. 26. 11:13
1 2 3
 1/29 anonim válasza:

Mi is úgyan ebben a helyzetbe vagyunk.Nálam a jobb van elzáródva és a bal nyitott.

Nekem is most 2x1 et kell majd szednem.

A doki szerint ha az egyik működik van rá esély.

Bocsi,hogy tapasztalattal nem szolgálhatók.


De kivánom,hogy sikerüljön!

2014. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Hú, akkor szorítok magunknak :) Mikor kezded? Nekem is azt mondta a doki, hogy van esély, nem is kicsi... :) Megkérdezhetem mióta próbálkoztok?
2014. máj. 26. 11:44
 3/29 anonim válasza:

:) én vasárnap kezdem a ciklus.3 napján.Mi is 2,5 fél éve próbálkozunk.

Nekem a doki azt mondta próbáljuk meg ezt a nyarat ha em jön akkor lombik.

Neked a műtétet nem javasolta?

Nekem igen,de most meg ez a doki azt mondta 50% 50% ék hogy sikerülne ha megműtettém magam vagy a lombikba vágunk.

Most légy okos :)

2014. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 TeLány ***** válasza:

Sziasztok,

Mi is hasonkló cipőben járunk 2 éve próbálkozunk. Én PCT pozitív vagyoik, vagyis mozgásképtelenné teszem a spermákat így azoknak semmi esélyük a haladásra. Most voltam a 6. inszemen. eléggé megvisel eddig 0.5/0.5 clostyt kaptam attól 2 tüsző lett de az egyik nem repedt meg. Ciszta lett belőle így ki kellett hagynunk egy hónapot. Most 1/1 adahot kaptam így 3 szép 23-25-28 mm lett. Reméljük lesz eredménye. Nekem nem kellene progi pótlás, de ha beleavatkoznak a ciklus első felébe, kell a támogatás a másodikra is, mert a closty vékonyítj a anyálkahártyát sajnos. Szóval most duphastont és utrot is kell szednem.. Tele vagyok gyógyszerezve..szédülök, álmos vagyok..minden bajom van, de remélem megéri a szenvedés... Nekem mindkét petevezetőm átjárható, de ugyan olyaan esélyel indultok abban a hónapban amikor a szabad petevezetős oldalad van soron mint a többiek, szóval hajrá! :)

2014. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

3. válaszoló:

Nagyon szorítok Nektek, hogy sikerüljön és ne kerüljön sor a lombikra. Lombik előtt az inszeminációt nem mondta? Nekem is mondta a doki, hogy lehetséges a műtét, de 2 orvost is megkérdeztem és egyik sem javasolta, mert nagyon nagy az esély rá, hogy vissza hegesedik és akkor meg többet ártott, mint használt. Úgyhogy úgy döntöttem nem kell a műtét egyelőre. Nekünk ha most a 3 hónap 2*1 clostyval sem sikerül, akkor inszem, utána lombik. A páromnál minden oké, nálam van sárgatest elégtelenség és tüsző elrepedés elmaradás szindróma (ez utóbb derült ki a HSG előtti peteérés követéskor). Szorítok nektek, írj majd, ha gondolod, hogy hogyan halad a projekt :)


TeLány: nektek sem egyszerű az élet... :( de nagyon remélem, hogy most ez meghozza a kívánt eredményt! Rendben lesz minden! :) Én is és a párom is isszuk most már több, mint 1 hónapja a Gyuri bácsi babaváró program teákat, valamint 5 hete szedem az ugyanebben a csomagban levő fagyöngytinktúra oldatot, ami a méhnyálkahártyát erősíti. A legutóbbi uh-on azt mondta a doki, hogy a 2,5 év alatt ilyen szép vastagnak nem látta még a nyálkahártyát, és hogy ez nagyon jó :) Szóval én még a nőgyógyászati bóknak is tudok örülni :) Úgyhogy szerintem ezek is most kezdenek hatni. Remélem sikerül ez a hónap! Mikor lesz eredmény? Írj majd mindenképp!

2014. máj. 26. 14:33
 6/29 A kérdező kommentje:
És nagyon sok kitartást Lányok!!! :)
2014. máj. 26. 14:34
 7/29 anonim válasza:

Köszönöm szépen viszont kívánom én is neked!

Az inszemit azt hiszem ilyenkor nem is ajánlják mivel az csak fellövik és akkor az megint csak idő idő!


A tutira megyünk. :) De remélem én is,hogy nem lesz rá szükség.Most tartóm a diétát és mozgok.

Írok persze mi van.te is írj majd :)

2014. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:

# 4/7 Láttom nálad se egyszerű a dolog!

Kívánom,hogy neked is sikerüljön! :)

2014. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Milyen diétát csinálsz? A doki javasolta?
2014. máj. 26. 15:06
 10/29 anonim válasza:

IR es vagyok és ezért kell csinálnom a diétát.Pontosan életmód váltás :) néha jobban megy néha meg nem megy!

+ szedek mercformint.Szedtem bromot a magas prolaktin szint miatt,de pár hónappal ezelőtt jó lett az értékem. endokrinológushoz járok!

2014. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!