Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 4 év megszakításos módszer,...

4 év megszakításos módszer, nincs terhesség. Lehet, hogy nehezebben jön össze a baba?

Figyelt kérdés

Az előző pasimnál gyógyszert szedtem, de utána kiderült, hogy nem szabad. Sajnos a megfelelő dokit még nem találtam meg, de eddig senki nem mondott semmit, hogy bármi gond lenne, UH-n is voltam már. Még nem akarunk babát, csak elgondolkodtam, hogy ugye eleve a megszakításos mennyire kockázatos... vagy mi lennénk szerencsések?

(Megtartanám a babát, ha úgy alakulna, ekörül ne alakuljon ki vita)

Annyi még, hogy anyukámnak jöttem én össze nehezen, a petevezetékei(kiderítetlen okokból)el voltak záródva valamennyire+miómák képződtek a méhében szinte állandó jelleggel. Azt mondta, hogy neki azt mondta a doki, hogy nem öröklődik, de van egy gyanúm, hogy igen... mit gondoltok?



2015. jún. 16. 12:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
74%
mi 5 évig védekeztünk így, a harmadik hónapban mikor akartuk összejött a baba! 25 éves vagyok és 10 hetes kismama :)
2015. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
76%
Valoszinuleg nincs semmi gond veled. Egy 20-30 eves egeszseges no a peteeres koruli napokban (csupan 3-4 nap a ciklusban) 20% esellyel termekenyul meg, ha egeszseges ferfi partnere nem szakitja meg a kozosulest, es valamennyi spermaja a no huvelyebe kerul. Ha megszakitja az aktust, a spermiumok szazezred-milliomod resze kerul csak a huvelybe, ami rendkivul kis esellyel vezet terhesseghez. De persze elofordul, mint tudjuk! A szamok es a valoszinusegszamitas magukert beszelnek. Valoszinuleg ezert nem estel meg teherbe. Ne aggodj.
2015. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
sikerül terheség a hozzászoloknak és krédezőnek?
2021. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
megszakitásos védekezéssel hány évig,nem lettél terhes? kérdésed ota,terhes lettél és szültél?
2021. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!