Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lassan 2 éve nem tudok állapot...

Lassan 2 éve nem tudok állapotos lenni. Vajon mit csinálhatok rosszul, vagy mi lehet a probléma? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden és lényegre törően leírni a panaszom .... Már 3 éve volt egy méhen kívüli terhességem ,akkor 22 voltam ami folytán sajnos a bal oldali petevezetőmet el kellett távolítani (ahogy utólag kiderült csak csonkra vágták le ami folyamatos fájdalmat is okoz )Ennek előtte volt szintén egy terhességem ami vetéléssel végződött . Kb 1 évig folyamatosan szedtem egy Symicia nevű fogamzásgátlót (bocs ha nem írtam helyesen ) az orvos tanácsára ,mert az ő elmondása szerint ez a hormonomat valamennyire helyre állítja mivel ,hogy eltávolításra került a vezető ez hormonháztartás felborulásával is járt.Már lassan 26 leszek és mostanra érzem azt hogy nagyon szeretnék már kisbabát de sajnos nem sikerül ,ami miatt nagyon elvagyok keseredve :'( Nem tudom igazából hogy én avagy a jelenlegi párom az aki az úgymond "meddőségi" problémát okozza . Csak hogy átlássátok a dolgot ... anno az első 2 terhességem egy másik kapcsolatból volt ahol a srác erős nyugtatókat szedett (nem volt happy,felhőtlen kapcsolat de részletesen most írnék róla de a lényeg hogy "örülök" hogy nem maradt meg az akkori terhességem egyike sem ,amiből az egyik ergo a vetélés főbb okozója a fiatal ember volt na de mind1) és úgy tudom hogy az e fajta szerek lassítják ,esetlegesen bénítják a spermiumokat de még is 2x tőle lettem állapotos. Na most... van egy másik kapcsolatom akivel úgy érzem hogy szeretnék egy gyönyörű gyermeket mert úgy lenne teljes az egész létünk :) Na most ő egy züllött srác volt, drogok tömkelege ,ráadásként szteroidok ,tömegnövelők stb ... ugyan van neki egy másik gyereke egy személytől ahol nem volt jó a kapcsolat így 2 éve már hogy velem együtt él ,már nincsennek drogok se egyéb szerek de lehet kétely a felől esetleg hogy az egyéb szer amiket használt most lesznek úrrá rajta és már nem igazán nemző képes hiába h anno pár éve sikerült neki gyereket nemzenie ? Vagy esetlegesen fenn állhat a lehetőség hogy amit szedtem fogamzás gátló a kiváltó oka az egésznek hogy már 2 éve nem jön össze a baba ? Már minden lehetőséget próbálok megragadni hogy választ kapjak az egészre ezért írtam le a 2 kapcsolatról a fontosabb részeket hátha valaki tud számomra valami okosat mondani vagy esetleg olyan kipróbálható módszert ajánlani ami hasznos lehet számomra ... Válaszotokat előre is köszönöm és az ócsároló hozzászólásokat hogy milyen kapcsolatokat fogtam ki stb-stb ezt kérem hogy mellőzzétek nem ismertek és nem tudjátok mi volt a háttér, az előzmény vagy éppen milyen az az ember akivel most vagyok ! Egyszóval ne ítélkezz és kérlek ha csak ennyit tudnál csinálni inkább ne is írj ! Köszönöm !
2016. aug. 17. 19:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindig màsik oldalon érik a pete, ez azt jelenti,hogy a 2 év nàlad rögtön -1 évvel indul. Szűk a meglévő petevezetéked is( elég egy kis gyulladàs vagy ciszta és màris nem àtjàrható). Van cisztàd is és nem hiszel abban hogy ovulàció előtt közvetlenül, aznap vagy utàna egy nappal kell együtt lennetek.

Nem sok esélyt adsz magatoknak.


Egészséges nő 6-12 hónap alatt lesz terhes. Nehezìtett pàlyàn még több.

2016. aug. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat vannak igazán hasznos és ösztönző szavak is számomra ... sajnos nem sok ilyen szavakat kapok még ha némileg úgy mond "szidalmazó" is de legalább ösztönzi és felébreszti az embert kicsit hogy többet tegyen magáért . Persze a ciklusom tudom hogy pontosan hány napos azt is tudom hogy mely napjaim a termékeny napok ,ugyanis olyankor hány inger, szagundor (plána parfüm) és szédülés ezek a jelei az "aktív" napjaimnak és sokszor volt ,hogy páromat húztam sokáig hogy " ááá nincs kedvem,majd este ,most nem már nem akarom " stb ... mire azt hitte hogy van valaki más az életembe :) de csak azért tettem hogy az aminózus termékeny napjaimon legyen ő illetve én is aktív de eddig semmi eredménye se az aféle praktika hogy 10 percig nem kelek fel stb..stb . Az hogy mind a kettőnket vizsgálat alá vessük az egyetlen fel tartó oka a párom .... ő az a tipikus túl büszke típus hogy ő vele nincs gond neki van már gyerek ő aktív skacokkal van megáldva :) persze ...azóta lehetett akármi ....de ugye nekik ez sértő dolog szóval nem egyszerű vele ezzel kapcsolatban úgymond szót érteni sajnos :/ Viszont képzeljétek hogy 7 közepe táján jött egy medence tájékán a pete környékén egy derékba illetve combba kisugárzó fájdalom ami nyomásra jobban erősödik ... nos azt hittem először hogy talán a térdem miatt valahogy kisugározhat oda mert hogy porckopásos de nem mert megfigyeltem hogy ülni sem tudok akárhogyan ahogy állni sem mert ugye nyomás alá kerül ... elmentem vasárnap sürgősségi ügyeletre vettek vért az nem mutatott semmit (terhességre gyanakodtak ) mire nőgyógy vizsgálaton érzett tapintásra valamit ami a leleten "tömegesebb adnexum"-ként volt feltüntetve . Mai nap csináltak hüvelyi uh-t de nem láttak semmit viszont ettől még fáj ...most jött újabb amitől aggódok :((( Nem tudom mi lehet picit hasonlít számomra a méhenkívülire de nem hiszem mivel volt ebben a hónapban is menzesz igaz talán kevesebb ideig és oly annyira sem bár biztosat nem tudok hogy barnás lett volna vagy ilyesmi mert tampont használok és az magába szívja a folyadékot és így nem látom igazán ... :/ Nem tudom van e valakinek ilyenről bármi fogalma mert egyenlőre újra egy nagy kérdőjel előtt állok ... van egy tipp még az endometriózis ami hasonló tünettel jár ...
2016. aug. 22. 19:50
 13/24 anonim ***** válasza:

Akkor tàn jó lenne egy komolyabb kivizsgàlàsra menni,mert a " tömegesebb adnexum" petevezeték és petefészek gyulladàsa miatt érezhető vagy a gyulladàs miatt maradt vissza vmi.

Én melóban voltam tünetmentesen felfàzva,mint kiderült folyamatosan,ezért volt ugyanez a gondom. Amikor elmentem kivizsgàlàsra,mert egy éve nem estem teherbe,akkor derült ki. 3 hét antibiotikum és kövi hónapban megfogant a lànyunk.

Neked meg egy petevezetékkel nem hiszem hogy olyan vidàm dolog ez,bàr nem.emlékszem melyik oldalt ìrtad hogy fàj, de a gyulladàs hegesedést okozhat,akkor meg szinte biztos hogy vége a màsik vezetéknek is.

2016. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek a párod miatt, kérdező! Két ember kell hozzá, hogy eldöntsétek: mindent megtesztek a gyermekvállalásért. Ha csak az egyikőtök akarja igazán, úgy nagyon nehéz. Szomorú volt olvasni, hogy szívatnod kell a párod, és nem mered neki megmondani, hogy most azért kell pár nap szünetet tartani, hogy gyűljön a muníció peteérésre. Előbb utóbb döntés elé kell állítanod, és meg kell mondania, hogy hajlandó-e áldozatot vállalni a babáért, vagy nem. Az én párom is nagyon büszke férfi, és tudom, mennyire iszonyatosan nehezére esett elmenni a vizsgálatra, mégis megtette, mert közös a célunk.

Nem akarok okoskodni, de ha a pasi nem vállal ennyit, akkor el kell gondolkodni, hogy tényleg ő-e számodra az igazi, aki a leendő gyerekeid apja lehet. Ha most nem tesz meg ennyit, akkor mi lesz később, ha a megszületett gyerek még nagyobb áldozatokat kíván?

2016. aug. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válasz adók hozzászólását is ! Igyekszem megtenni mindent azért hogy megtudjam hogy mi az okozója a meddőségnek ,vizsgálatokon vagyok túl de a "tömegesebb adnexum" vizsgálatra se jött ki semmi elküldtek uh-ra de az sem mutatott semmit így azt mondták minden ok :/ a vicc az egészben az hogy annak az orvosnak adtam oda az eredményt aki kivizsgált a sürgősségin és ő állapította meg a " tömegesebb adnexum"-ot és még is azt vágta h minden rendben akkor csak gyomor probléma lehet... szégyen ez ...anno a méhen kívüli terhességemnél is épp ezt mondta az orvos hogy székrekedés hol ott 1 hónapos terhes voltam és nem vett észre semmi különöset :/ ennyit az orvosokról ... jelenleg normális nőgyógyászt keresek magánrendelésre hátha kis pénzért válaszokat is adnak ... a párommal kapcsolatban annyi csak h labilis ezen a téren hol azt mondja h neki kell a gyerek és ha kell akkor lombikra megyünk hol pedig neki nem kell mert úgy mond minek . Valamilyen részt megértem mert van egy gyerek egy előző kapcsolatból akiért harcolt nagyon sokat de sajnos az anyuka odáig ment hogy teljes mértékben eltiltotta a gyereket és manipulálta is a saját gyerekét aki így az apjára haragszik és már látni sem akarja pedig annak előtte oda volt az apáért na mind1 hosszú ...de ezért van hogy talán nem akar még 1 ilyen csalódást és ezért van úgy hogy nincs rajta azon h szánt szándékkal összehozzunk egy gyermeket ...
2016. aug. 30. 18:43
 16/24 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat harcolhatott a gyerekért ha anyuka simàn el tudta tiltani...

No comment

2016. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Utolsónak a válasz .... mellette vagyok immáron több mint 2 éve láttam mik voltak ...vannak gusztustalan nők akik sajnálatos módon a gyereket használják fel a bosszújuk eszközeként mert nem tudják elviselni h az apa tovább lépett mivel a kettőjük kapcsolata nem működött ...a gyereket nem h támogatná h azért láthatod apát amikor akarod csak téged ugyanúgy szeret stb hanem olyan van beadva a gyereknek h apa itt hagyott azért a nőért már szeret stb szóval gusztustalan ... tapasztalat mert a gyerek folyaton folyvást visszamondta a dolgokat amíg járt hozzánk csak ugye anyuka elérte h heti 1x látogathat az apuka ekkor indultak a gondok mivel volt ideje a manipulálásra meg a hülyeségek bebeszélésére ...de ennyi itt voltamtudom meg láttam

..

2016. aug. 31. 07:17
 18/24 A kérdező kommentje:
*nem szeret... bocsánat a hibákért csak telefonról nehézkes írni
2016. aug. 31. 07:19
 19/24 anonim ***** válasza:

És hogy sikerült anyukànak elérni, hogy csak 1x mehessen a gyerekhez???

De mindegy hagyjuk. Tudod ha nekem nem tetszik vmi a gyereklàthatàs ügyében akkor fogom magam és kérem a megvàltoztatàsàt a bìrósàgon.

Szar szöveg nagyon az anyàra a fogni,hogy ìgy alakult(legyen bàrmekkora bunkó is), a pàrod ugyanolyan hibàs mert nem tett semmit.

Gondolom a gyerekéért is ugyanannyira àllt ki és küzdött, mint most melletted gyerekvàllalàs témàban. Ez meg mindent elmond róla, az ember hozzààllàsa nem vàltozik. Ha most szarik bele hogy babàt akartok és nem tesz meg érte mindent, akkor ha màr megszületett sem fog érte többet tenni. Ez sajnos ìgy működik.

Nincs lehetetlen csak tehetetlen.

2016. aug. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Bírósági úton sikerült neki ... persze én is azon az elven vagyok hogy mindenhez 2 ember kell .... vannak kételyeim nem mondom h nincsenek kettőnkkel és a baba vállalással kapcsolatban bővebben nem írnék róla de adok mindenre esélyt és pont ennyi . Nem tökéletes ő sem ahogyan senki sem és valljuk be ritka az az apuka aki a-z ig 0-100 (példának okáért) éves koráig mindig mindenben a gyerekre koncentrál, de ne is tegye ,mert nem is tud. De hosszasabban nem megyek bele mert ahány nő annyi gondolat ezért is rivalizálunk annyira :) de pont ... én mindenesetre nem mondok le egy gyermekről rajta vagyok teljes erőmmel hogy legalább magam felől meggyőződjek hogy alkalmas vagyok a termékenységre ha kiderül hogy igen akkor lépek egyet és jön a párom ....
2016. aug. 31. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!