Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lassan 2 éve nem tudok állapot...

Lassan 2 éve nem tudok állapotos lenni. Vajon mit csinálhatok rosszul, vagy mi lehet a probléma? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden és lényegre törően leírni a panaszom .... Már 3 éve volt egy méhen kívüli terhességem ,akkor 22 voltam ami folytán sajnos a bal oldali petevezetőmet el kellett távolítani (ahogy utólag kiderült csak csonkra vágták le ami folyamatos fájdalmat is okoz )Ennek előtte volt szintén egy terhességem ami vetéléssel végződött . Kb 1 évig folyamatosan szedtem egy Symicia nevű fogamzásgátlót (bocs ha nem írtam helyesen ) az orvos tanácsára ,mert az ő elmondása szerint ez a hormonomat valamennyire helyre állítja mivel ,hogy eltávolításra került a vezető ez hormonháztartás felborulásával is járt.Már lassan 26 leszek és mostanra érzem azt hogy nagyon szeretnék már kisbabát de sajnos nem sikerül ,ami miatt nagyon elvagyok keseredve :'( Nem tudom igazából hogy én avagy a jelenlegi párom az aki az úgymond "meddőségi" problémát okozza . Csak hogy átlássátok a dolgot ... anno az első 2 terhességem egy másik kapcsolatból volt ahol a srác erős nyugtatókat szedett (nem volt happy,felhőtlen kapcsolat de részletesen most írnék róla de a lényeg hogy "örülök" hogy nem maradt meg az akkori terhességem egyike sem ,amiből az egyik ergo a vetélés főbb okozója a fiatal ember volt na de mind1) és úgy tudom hogy az e fajta szerek lassítják ,esetlegesen bénítják a spermiumokat de még is 2x tőle lettem állapotos. Na most... van egy másik kapcsolatom akivel úgy érzem hogy szeretnék egy gyönyörű gyermeket mert úgy lenne teljes az egész létünk :) Na most ő egy züllött srác volt, drogok tömkelege ,ráadásként szteroidok ,tömegnövelők stb ... ugyan van neki egy másik gyereke egy személytől ahol nem volt jó a kapcsolat így 2 éve már hogy velem együtt él ,már nincsennek drogok se egyéb szerek de lehet kétely a felől esetleg hogy az egyéb szer amiket használt most lesznek úrrá rajta és már nem igazán nemző képes hiába h anno pár éve sikerült neki gyereket nemzenie ? Vagy esetlegesen fenn állhat a lehetőség hogy amit szedtem fogamzás gátló a kiváltó oka az egésznek hogy már 2 éve nem jön össze a baba ? Már minden lehetőséget próbálok megragadni hogy választ kapjak az egészre ezért írtam le a 2 kapcsolatról a fontosabb részeket hátha valaki tud számomra valami okosat mondani vagy esetleg olyan kipróbálható módszert ajánlani ami hasznos lehet számomra ... Válaszotokat előre is köszönöm és az ócsároló hozzászólásokat hogy milyen kapcsolatokat fogtam ki stb-stb ezt kérem hogy mellőzzétek nem ismertek és nem tudjátok mi volt a háttér, az előzmény vagy éppen milyen az az ember akivel most vagyok ! Egyszóval ne ítélkezz és kérlek ha csak ennyit tudnál csinálni inkább ne is írj ! Köszönöm !
2016. aug. 17. 19:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
De most nem az a kérdés, hogy a párod gyerekével mi van. Hanem azt kell nagyon sürgősen letisztáznotok, hogy akartok-e közös gyereket. Ezt ugyanis csak úgy lehet, ha mindkét fél szeretné. Másképp nem is szabad. Szóval itt az ideje az őszinte beszélgetéseknek közted és a párod között. Persze, hogy nem akar jönni az a baba, ha tudat alatt Te sem érzed magad biztonságban és nem tudod, hogy a leendő apa hogyan is fogadná.
2016. szept. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Csak választ adtam az előttem szólónak de persze leültünk már a párommal és azt mondta akkor ha úgy lenne hogy össze jön akkor örül neki,de nem erőlteti ... már egy ideje nem írtam de vannak most újabb fejlemények múlt héten jegyezte meg a párom ,hogy nőttek a cicik pedig épp diétás fázisban vagyok és ilyenkor inkább összeszokott menni . Bár menstruáció közeledtével amúgy is szokott duzzadni de nem több mint 1 héttel előtte . Azóta figyelgetem magam mert belém tette a bogarat ezzel hogy hát ha ... azóta nem túlságosan ahogy menszi előtt szokott de "gömbölyödik " a mell és még durván 6 napom van a mensziig és ezen felül észrevettem hogy hőhullámok vannak bár párom 1-2 poént ellőtt h öregszek akkor nem is figyeltem erre csak ahogy a ciciket vizsgáltam :) plusz nem esik olyan jól a kávé sem eddig arra gondoltam hogy a meleg de már olyan hőségek sincsenek meg nyár közepén iszogattam a forró teát is szóval... :D plusz enyhe hasgörcs de van mikor olyan mintha megjönne úgy érzem és nézegetem de semmi meg ugye 5-6 napom van még .... normál esetekben nem szokott ilyen hamar görcsölni csak előtte 1 nap vagy aznap hirtelen ahogyan megjön ... hányingerem is szokott de arra nem adok mert menszi előtt általában mindig van ... jah és mar a gyomrom ami kellemetlen :/ nem tudom hogy most csak elmélet gyártásokba kezdtem vagy talán lesz valami ... nem mondom hogy terhes gyanúk lennének de mindesetre nem szoktak ilyenek lenni ... aztán majd kiderül ...
2016. szept. 3. 11:07
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem bántásként írom, de remélem egyelőre nem jön össze a gyerek. Az írásod alapján még nagyon nem vagytok érettek a szülőségre, egyikőtök sem.

A férjed többnyire szarik bele, te meg egyszerűen egy 12 éves gyerek agyi szintjén állsz,és a helyesírásod is azzal egyenértékű. Ráadásul vak és naiv vagy...


"de persze leültünk már a párommal és azt mondta akkor ha úgy lenne hogy össze jön akkor örül neki,de nem erőlteti ..."


Magyarán nem akar gyereket. Ha becsúszik lesz majd valahogy, valószínűleg elhagy téged is aztán szarik majd a gyerekre, mint az elsőre. Mást nagyon nem nézek ki abból, amilyen szar alaknak leírtad.


Mellesleg ahhoz, hogy bíróságilag csökkentsék vagy megszüntessék a láthatást alapos indok kell az adott szülő ellen, nem elég egy gonoszcsúnyarosszindulatú anyuka. Tehát valami nagyon bűzlik.

De tekintve, hogy drogos, züllött alak volt, el tudom képzelni hogy miért lett bíróságilag eltiltva...

2016. szept. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
1 telefonról írok azért vannak hibák 2 ha valakinek nem tetszik valami lapozzon nem kötelező bármit is írni 3 a gyerekes az amit ti csináltok mivel ok nélkül hisztériáztok ! plusz dolog hogy hadonászáson kívül meg a hogyan kössek bele a másikba máshoz nagyon nem értetek ... ítélkezni szépen tudtok ehhez külön gratulálnék ha személyesen lennék veletek szembe még kezet is fognék :)) úgy hogy ezzel szépen leírtátok magatokat hogy milyen személyiséggel rendelkeztek ;) nem vagyok jövőbe látó de tudom hogy 100ból 99 ember már csak azért is ellenem beszélne mivel ez a világ rendje megyünk a csürhe után .... úgyh kanyarodjunk az eredeti témához vissza és normál emberek normál válaszait várom ...
2016. szept. 4. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!