Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen vizsgalatokat erdemes...

Milyen vizsgalatokat erdemes elvegeztetni, es milyen sorrendben?

Figyelt kérdés

A nogyogyaszom szerint folosleges addig engem szurkalni, ameddig a ferjemnel meg nem nezik a spermakat. Nem lenne esszerubb parhuzamosan csinalni a kivizsgalast?


Van mar egy gyerekunk, 1 eve van rendszeres ciklusom, 2 eve nem vedekezunk, szeretnenk masodik gyereket, de eddig nem sikerult.


Milyen vizsgalatokat erdemes elvegeztetni?


2019. febr. 1. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Minek végeznének nálad több tízezer forintba kerülő vizsgálatokat, ha tényleg ott van gond?

Örülj neki, hogy a dokid nem húz le.

Egy nőnek összetettebb okai lehetnek. Ezért kezdik a legalapvetőbb vizsgálattal.

Az a pár hét már nem számít.

2019. febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es ha van gond nala, de nalam is, az hogy fog kiderulni?
2019. febr. 1. 14:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Pároddal kezdjetek tényleg...

párom magán rendelésben csináltatta, kemény 5000 ft volt (én 12 ezret fizetek és havonta van hogy többször is megyek a nőgyógyászomhoz), ott adott mintát és 40 perc múlva megvolt az eredmény.

2019. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha orvosolják az egyiket és még mindig semmi, akkor tovább vizsgálódnak.
2019. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kiderül, hogy nála van a gond, akkor úgyis meddőségi központhoz fogtok fordulni, ahol téged is kivizsgálnak.
2019. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Párodnál: spermavizsgalat

Nálad: petevezeték átjárhatosági vizsgálat, és ciklus követés


Nálunk minden előző rendben volt, és mégis ezután 1 hónappal estem teherbe. Hiába voltam átjárható, mégis lehetett a petevezetékben valami nagyon apró akadaly, ami ezáltal kimosodott onnan.

2019. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2019. febr. 7. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!