Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogyan intéztétek a prena...

Hogyan intéztétek a prena tesztet? Csak a nőgyógyászotoknak jeleztétek, vagy esetleg a neten is "jelentkeztetek"?

Figyelt kérdés
Én még 7 hetesen jeleztem a nőgyógyászomnak, meg utána a védőnőnek is, de mindketten azt mondták, hogy majd a 11 hetes vizsgálatkor (addigra hívott vissza a doki) megbeszéljük. Attól tartok, hogy kicsúszok az időből. Nem tudom, hogy mondjuk akkor leveszik-e, vagy még akkor beszélünk majd meg egy időpontot a levételre. Nálatok hogy működött?
2020. szept. 23. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Felhívtam a Czeizel intézetet, és kértem időpontot. Nem fogja helyetted sem a védőnő, sem a doki felhívni őket.
2020. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Felhívtam a Czeizelt


2. Gyereknél nem volt ip


Istenhegyibe mentünk

2020. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én vidéki kisvárosban élek, és itt is leveszik a vért. Nem megyek fel ezért Pestre. Nem várom, hogy bárki is elintézze helyettem, de azért némi felvilágosítást adhattak volna. Vagy tényleg elég lesz a következő alkalommal jeleznem. Remélem. Ha lehet vidékiek is írjanak, hogy hogy ment a dolog, és hányadik héten vették le a vért.
2020. szept. 23. 14:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a dokinál vették le a vért(9.héten),onnan vitte el a futár...5 nap múlva kaptam e-mailt az eredményről és a neméről:))
2020. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Czeizelbe kertem időpontot és elmentem. A leletet vittem a dokinak. Ennyi. 20. hét környékéig tudjak a prenat megcsinalni. Kicsit túlbonyolítod. En a vedonommel egyáltalán nem beszéltem erről.
2020. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-os vagyok és vidéki. Beültünk az autóba és felmentünk Pestre 😀 ahogy a 6 hetes csípő uh-rá is mert nem akartam, hogy valami barbár tekergesse a gyerekem lábát, miután vártunk 2 órát sztk alapon... 😒
2020. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14 hetesen vették le a vért. A prena oldalán megnéztem, hogy hol van a hozzám legközelebb eső hely akikkel le vannak szerződve(egyébkent ez egy védőnői rendelő volt). Elmentem, levették a vért, kaptam egy papírt amin rajta volt hova kell utalni. kb 1 hét múlva jott emailben az eredmény.
2020. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azért mentem inkább, mert alaposabb ultrahangot is szerettem volna.


Itt is levennék a vért, de inkább utaztam. /70km Bp/

2020. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!