Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 9 hetesen késő dokihoz menni?

9 hetesen késő dokihoz menni?

Figyelt kérdés
Szeged vasasba lehet időpont nélkül menni? Taj kártyát hol kell leadni?(nemrég költöztünk) Egy időpontra nem tudtam menni,gyerekkel vagyok itthon.lehet már 8-9 hetes vagyok. 9-10 hetesen van már fontos vizsgálat amiről lekéstem? Le fognak szidni? Köszönöm
2022. jún. 16. 04:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Felhívod őket és megkérdezed. Miért kéne leadnod a taj kártyádat, csak a számát kérdezik mindenhol.

Fontos vizsgálat? Mondjuk egy terhesség megállapítás jó lenne, aztán felvenni a kapcsolatot a védőnővel, ugyanis a 12 hetes genetikai vizsgálatra, ahova biztos kell időpont, vinni kell a kiskönyvet.

Hihetetlen, hogy fogalmad nincs a terhesgondozás menetéről, holott van már egy gyereked…

Le fognak szidni? És ha igen, akkor nem mész? Könyörgöm, gondolom felnőtt nő vagy… tessék úgy is viselkedni.

2022. jún. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem késő. Én 6 hetesen mentem, de mivel nem volt még szívhang, visszarendelt, mire 9 hetes leszek. Én is utána tudom csak felvenni a kapcsolatot a védőnővel, stb. Szóval nekem is olyan, mint ha most mennék először.
2022. jún. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Három terhességet hordtam végig, az első és a harmadik terhességemnél is majdnem 10 hetes terhes voltam, amikor mentem. Semmi probléma nem volt belőle.
2022. jún. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem késő, második gyerekkel 9 hetesen voltam.
2022. jún. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugodtam :) odamentem és kiderült elköltöztek mert ott volt az oltópont. 8 éve szültem és másik városban,szóval nem tudtam itt hogy működik a rendszer,még a 12. Heti előtt ugy emlékszem volt vérvétel,ekg anno,már nem is emléksze.nem okoskodást kértem. Többieknek köszönöm a segitseget.
2022. jún. 16. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan késő, de a 12. heti vizsgálatokra próbálj minél hamarabb beutalót szerezni. Én is 9 hetes vagyok, tegnap kaptam beutalót, de nem fizetős genetikai vizsgálatra már egyáltalán nem tudtak olyan időpontot adni, ami még ne lett volna késő, és a fizetős kombinált tesztre is nehezen fértek be. Szóval ezzel azért már nem árt sietni.
2022. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És igen, engem is kiírtak még jövő hétre vérvételre meg Ekg-ra, szóval ez még mindig van a 12. hét előtt. De ezekre tudták időpontot adni, csak a genetikai vizsgálatnál húzták a szájukat, hogy hát későn jelentkezem. Pedig én már két hete is voltam a nőgyógyásznál, csak akkor még nem adott beutalót. Az is lehet, hogy direkt nem adott, hogy már csak a fizetősre férjek be. Nem tudom, de kinézem.
2022. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!