Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-8 hetesen már látnak szívhan...

7-8 hetesen már látnak szívhangot, érdemes már ebben a korban dokihoz menni? Most 5 hetesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Öt hetesen csak akkor menj szerintem, ha vérezl, görcsölcs, stb. 7-8 hét az tökéletes. 6 hetesen sokan írják elszomorodva, hogy még csak petezsákot látott a doki...
2010. márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is a 7-8. hét között voltam, és nem bántam meg, hogy eddig vártam.Dobogott a kicsi szíve,már 9,5 mm volt, és bár még csak egy maszat látszott, azt jól ki lehetett venni, hogy mozgolódik.Az én Picim nem szereti az UH-t.

Ez volt nekünk az első nagy élmény,és megvan az első sztárfotónk is.Ha tudsz várni addig, megéri, hidd el!!

2010. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szívcső a fogantatás utáni 25. napon indul pulzálásnak, de ekkor még nem biztos, hogy látszik az ultrahangon. Nekem 6+3 hetesen se látták még hüvelyi UH-val se. Ha panaszmentes vagy, tényleg várj legalább a 6-7. hétig.


35h km

2010. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek, szerintem is várj 7-8. hétig, ha addig nincs semmi problémád.

Első terhességemnél az 5.héten ott voltam a dokinál, persze nem látott semmit, visszamentem a 8.héten, és volt szívhang, de én addig olyan ideges voltam. Most a másodikat várom, 8.héten voltam először, tanulva az elsőből.

Ha nem vérzel, nem görcsölsz, akkor ráérsz 2-3 hét múlva.

Gratulálok.

2010. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is 7 hetesen mentem, azaz hivatalosan 7+6 hetesen. nehéz volt kivárni és izgultam nagyon hogy minden rendben legyen.


szerintem is ráérsz még, várj két hetet.

2010. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

13:17-es vagyok.


nekünk 13mm volt a picur :-) jövőhéten megyek a 12.hetire...annyira izgulok.

2010. márc. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Én most vagyok 6 hetes (5+4). 12-én mentem el, akkor maradt ki 5 hete és 2 napja. Hüvelyi uh-ra beutalt a nőgyógyász, de mondta ráérek csak hétfőn menni. Mivel ünnep nem bírtam a keddet megvárni. 13mm-es petezsák látszódott, és biztosra mondták hogy méhen belül van. Ő még nem látszott, de ez normális. 6(+/-1)hetesnek írt az uh-os. Azt mondják korán nem érdemes elmenni, nehogy csalódj ha még nincs szívhang. De Én meg akartam nyugodni hogy méhen belül van. Sok sikert!!!
2010. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!