Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Miért van minden kismama...

Miért van minden kismama program munkaidőben?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha kicsit túltolom, de eszméletlen szinten felbosszant, hogy minden kismama program, mint szülésfelkészítő, jóga, intimtorna, meg mindenféle direkt várandósoknak való program munkaidőben van.

Értem én hogy üljek le este otthon online, de annak teljesen más a hangulata, mint személyesen.


És itt jön a túltolós rész: komolyan senki sem dolgozik várandósan, vagy hogy a fenében van minden délelőtt? Értem én hogy van aki váltott műszakban így el tud menni, nade a többiek?


Elnézést, ha személyeskedem, de már a sokadik programba futok bele (már a szomszéd nagyvárost nézegetem), ami délelőtt van tartva, így számomra esélytelen eljárni.



2022. jún. 22. 10:28
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
#24 Ja, nyilván vannak ilyen munkakörök, de úgy van, ahogy a 27-es írta. Ilyenkor kell nekik vállalaton belül keresni irodai munkát, vagy valami hasonlót amit csinálhatnak. Meg azért arányaiban baromi kevés ember van, aki ténylegesen olyan munkát végez, amit ne lehetne terhesen (persze, vannak ilyen munkakörök, de azért közel sem annyi, mint amennyi nőnek derogál dolgozni az első pozitív teszt után). És igen, csak magukat szívatják meg ezzel. Később így annyival kevesebbet kapnak.
2022. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!