Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Most vennie kellett volna...

Most vennie kellett volna kenetet?

Figyelt kérdés

Voltam ma nőgyógyásznál, de csak a szokásos hasi ultrahang volt.

Olvasom, hogy ilyenkor kenetet szoktak venni hüvelyből?

Nekem ezt nem mondta, én meg nem tudtam. Vagy nekem kellett volna kérnem?


2022. júl. 19. 17:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
36 hetes vagyok.
2022. júl. 19. 17:37
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem 38. héten vettek :) Előtte héten írta ki nekem az orvos
2022. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 35 heten vették le, 38m hétre már megszultem 😂
2022. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Nekem nem vett kenetet,pedig magándokim volt.
2022. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hú, eltérő tapasztalatok 😃


Én is magánban voltam, oda jártam gondozásra, már nem megyek többet, mert jövő héten már nst stb, azokat a kórházban fogom.

Jövő héten akkor az nst-n még ráér esetleg rákérdezni 🤔

2022. júl. 19. 18:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
az nst eredményt úgyis meg kell mutatnod dokinak, akkor rá tudsz kérdezni. nekem 36. héten magánban vettek mintát
2022. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A doki tudja mikor kell kenetet vennie.

Felesleges ezen aggódni,jelezni neki meg hogy hé,nem kellene kenetet vennie egyenesen bunkóság volna.

2022. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De tudja ő is, hogy már nem megyek vissza hozzá, mert a végén már kórházba járok, tehát ő már tuti nem fogja levenni.

Vagy tényleg kérni kellett volna, mivel ő úgy van vele, hogy nem szól érte, mert nyilván azt is ki kellene fizetnem, hanem úgy van vele, majd a kórházban észreveszik, hogy még nincs meg ez a szűrés?

2022. júl. 19. 20:11
 9/12 anonim ***** válasza:
lehet úgy volt vele hogy akkor majd ott megcsinálják. emlitsd meg a dokinak majd akihez mész, hogy 36. héten nem volt mintavétel, ez gondot okoz e.
2022. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

Nekem első klinikai nst után vették le, előtte én is magánba jártam. Ott úgyis kérdezi majd az orvos, hogy megvolt-e ez meg az eda vérvétel. Ha meg nem, akkor max kiírja neked a következő heti nst mellé. :) szóval nyugi


Egyébként felénk 38. héten veszik le, de nyilván van aki megszül előtte. Annyi, hogy ők alapból kapnak egy kis antibiotikumot szülés után, ha természetes úton történt.

2022. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!