Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Jàrt már így valaki?

Jàrt már így valaki?

Figyelt kérdés

A múlt hèten voltam vèrcukor terhelèsen ,az èhgyomri cukrom jó lett,viszont 120perces 7,8lett ami ugye pont a hatàr. Közben itthon is mèrtem evès utan 1-1,5 óràval 8,5 ,8,7 èrtèkeket mèrtem. Viszont tegnap és ma evés után is normális tartományban van.

Holnap kell bemennem a kórhàzba mert küldtek levelet a terhelès eredménye miatt. Sokszor nem tudtam mitől vagyok rosszul,hirtelen nagyon szomjas lettem,cserepes lett a szàm ès úgy èreztem elàjulok. Gondolom akkor ez is lehetett a cukor miatt? A kèzfejem reggelre àlltalàban bedagad,a szemhèjam is,néha a làbfejem. Szokott kiugrani a vèrnyomàsom,de tartósan nem magas,a vizeletben fehèrje nincsen.


máj. 1. 12:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Igazàból az èrdekel,hogy most diètàra fognak beàllítani?
máj. 1. 12:20
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Mind a 2 terhességemnél (2019 és 2021) a 120percesem 7.8lett 😅 (az ehgyonori 4.1 illetve 4.3).


Nekem még csak diétáznom sem kellett, mert pont még a határ azt mondták a dokik rá.

máj. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem meg úgy küldtèk a levèlben,hogy terhessègi diabètesz igazolódott. Remélem minden rendben lesz ,és hogy nekem sem kell majd dièta. De ha kell az sem baj,csak a baba legyen egèszsèges. Kicsit megijedtem,mert sosem volt gond a cukrommal az előző terhességemnèl sem . Bízom benne,hogy most sem lesz. :)
máj. 1. 13:11
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
7,8 -ra nekem sem kellett mennem sehova
máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Azétt kíváncsi lennék a lepontozásra.

Terhességenként látott a védőnő, háziorvos, és 2 nőgyógyász is. 6 szakképzett ember.

Ezzel szemben a gyakori népe szerint haszontalan a válaszom 😅


2#

máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam le! Mindenkinek ment a zöld. Köszönöm szépen,hogy írtatok
máj. 1. 17:20
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
7,8 az pont terhességi diebétesz, és nem csak diétázni kellene, hanem rendszeresen cukrot mérni is.
máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Barátnőmnek 8.1el is csak diétazni kellett és nen kellett otthon méregetni sem.
máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mèrem itthon is,evès utàn 8,5 ,8,7ig megy fel. Holnap kell bemennem a terhes ambulanciàra.
máj. 1. 18:55
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Egy órával étkezés után 7 alatt kellene lennie. Diétázni kell, ez nem játék.
máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!