Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Bencsik László mennyiért...

Dr. Bencsik László mennyiért csinálja az első trimeszter ultrahangot? Lehet hozzá állami támogatottan is menni vagy csak magán úton?

Figyelt kérdés

2022. júl. 21. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én hozzá megyek hamarosan korai kombinált tesztre.

Az árlistájára én is kíváncsi lennék, mert az oldalon semmi infó nincs ezekről, és kártyás fizetéshez szoktam.

Szerintem ő csak magánban dolgozik, állami uh-ra csak a kórházba tudsz menni máshoz.

2022. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ. Ha megvolt a vizsgálat, akkor írsz nekem árat, ha nem nagy kérés?
2022. júl. 21. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. 🙂 Hétfőn megyek, utána tudok infót adni.
2022. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem. A váróterem falán lévő tábla szerint a terhességi ultrahang 20.000 Ft.
2022. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi:))

Valószínűleg rosszat írtam a kérdésemben. Nem sima ultrahangra gondoltam, hanem a genetikai vizsgálatra.

Esetleg annak az árát tudod?

2022. júl. 26. 17:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, tudom, mert én is megyek arra augusztusban. 🙂

Én kombinált tesztes vérvételt csináltattam (25.000), így +55.000 lesz a genetikai uh a kiírás szerint.

Máskülönben pedig 65.000.

Jól felmentek az árak... De bízom benne, hogy sokkal alaposabbak, és jobb gépeik vannak.

2022. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ma hívtam fel.... Hát nem tudok hozzá menni. Pont akkor lesz szabadságon, amikor még visszajön, akkor meg már kicsúsztam az időből.


Kész szerencsétlenségnek érzem az egészet. Eleve a nőgyógyász akihez járok, szabadságon van, amikor lett volna az első uh.

Közben kiderült, hogy elvileg hüvely gombám. Canesten kúpot írt fel a doki (még mindig nem az akihez járok) és krémet amit Elvileg az első trimeszterben nem is lehet használni, bár erről a vélemények megoszlanak.


És csak remélni tudom, hogy megmarad a terhesség maga.

2022. aug. 2. 11:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem tudsz hozzá menni. Melyik héten kellett volna?

Akkor így államira mész, igaz? Ott legalább kötelesek időben fogadni, mivel ez kötelező vizsgálat.


A Canesten betegtájékoztatójában is az van, hogy alkalmazható, bízz az orvosban, nem lesz gond. 🙂

2022. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szeptember 5.napjàtól a 9.napjáig lett volna jó.

Így most Zalaegerszegen kértem időpontot az Integritybe.

Minden összejön.


Próbálok bízni egyébként. Illetve olvastam olyan emberek véleményét, akik használták az első trimeszterben. Csak picit nyugtalanít, hogy még rá is van írva.

2022. aug. 2. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!