Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Muszáj menni minden hónapban...

Muszáj menni minden hónapban védőnőhöz?

Figyelt kérdés
24 hetes kismama vagyok, nagyon elegem van abból a nőből, okoskodik és semmi hasznosat nem mond... Olvastam olyan törvényt hogy csak trimeszterenként 1x kötelező. Mindig felidegesít, és én félek hogy baja lesz a babának.
2022. júl. 30. 14:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Mivel idegesít fel, miket mond?
2022. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Így van, trimeszterenként egyszer. Lehet, nem fog neki tetszeni, de nem köthet bele.
2022. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Hogy gondozatlan a terhességem mert hogy 15 hetesen derült ki egy rutinvizsgálat során... De amúgy minden eredményem jó

És már nem bírom azt a nőt...

És ha nem muszáj nem járnék hozzá havonta

És annyit már megtudtam hogy elég a 4 pecsét és akkor nem gondozatlan...

2022. júl. 30. 14:41
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Te vagy az aki azzal próbált érvelni hogy a doki cisztanak nézte a terhességet és kiderült hogy nem is volt hibás az orvos.. Csak egyszerűbb volt másra kenni . A védőnő esetén inkább h hagyd ezt a mentalitást , jót akar és ért is hozza , veled ellentétben
2022. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Hát szokj hozzá!utána ő fog hozzád járni hetente!
2022. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Én nem érveltem semmi ilyesmivel...

A védőnővel nem vagyunk szimpik egymásnak

Én nem látom értelmét minden hónapban gyomorideggel odamenni... Semmi hasznosat nem mond,

2022. júl. 30. 15:17
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Bizony, és ha nem vagy együttműködő,köteles jelenteni.
2022. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
59%
Ő tanulta , úgyhogy ért hozza . Te nem, úgyhogy lehet kellene rá hallgatni legalább egy kicsit plusz ezen a hozzáállásodon sürgősen változtatni , a 15 hetes terhesség kapcsán meg, a gyakorin is olvasható az a kerdesed…
2022. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha a 15. héten derült ki, akkor eddig sem lehettél túl sokat nála vagy ha igen akkor havonta egyszer már azért nincs olyan sok alkalom. Az elején nekem se mondott túl sok hasznosat, pláne ha nem kérdeztem. Próbálj megbèkélni vele mert ha jóban vagytok akár segítségedre is lehet. Ha meg nem megy legalább a baba miatt bírd ki.
2022. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem volt első trimeszteres vérvételed.Nem voltál 12.heti genetikai uh-n.Úgyhogy igen, a terhességed eleje gondozatlan, amit az első genetikai uh-n kiszűrhettek volna az nálad nem történt meg.Ettől még lehet egészséges a babád, de alapvetően igaza van a védőnőnek.ÉS attól is baja lesz a babádnak ha meggondolatlan vagy..negyed órát,20 percet meg ki lehet egy emberrel bírni akit nem kedvelsz.Ha dolgoztál már tudod hogy van aki 8 órát tölt el így a kollégáival:D
2022. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!