Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr Horváth szilárd vagy dr...

Dr Horváth szilárd vagy dr Nyilasi Gáborról tapasztalat? Vagy 11.ker.-ben jó doki?

Figyelt kérdés
11 ker.

2022. dec. 26. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül a nyulasira gondolsz akkor fuss,menekülj!
2022. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 - Igen, rá gondoltam, csak elírtam! Miért?
2022. dec. 26. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak rossz híre van a környéken és még a kollegák is rossz véleménnyel vannak róla!
2022. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dr. Horváth Szilárdot csak ajánlani tudom , hozzá járok terhesgondozásra, számomra szimpatikus, kedves,türelmes.
2022. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dr. Horváth Szilárdnál voltam már párszor, nekem is szimpatikus. Szerintem kíméletesen vizsgál, elmondja, mit csinál, mire számítsak, magyaráz (pl. mi micsoda az UH képen), a kérdéseimre normálisan válaszol. Eddig nem volt vele kapcsolatban kifogásom.
2022. dec. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2023. jan. 2. 18:40
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem 11.kerben dr. Jimenez Ortega Luis German-nal van tapasztalatom, és azóta is csak az vezérel, hogy elkerüljem.

Nem volt kifejezetten bunkó, de nem is túl kedves, és anélkül írt fel a problémámra fogamzásgátlót, hogy bármit kérdezett-vizsgált volna, és még az előzményeimet sem ismerte. Meg is lett az eredménye. Borzasztó felelőtlen volt.

2023. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infókat.

Volt most szerencsém Nyulasihoz, hát ez az ember nem teljesen normális..

Szerencsére emlékeztem a tapasztalatokra, így meg sem lepődtem, más esetben full idegesen jöttem volna ki.

2023. máj. 5. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!