Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A pocak mérete összefügg a...

A pocak mérete összefügg a baba méretével?

Figyelt kérdés

Jelenleg 19. hétben járok, többször megkaptam már hogy kicsi a hasam a terhességi héthez képest.

Múlt héten voltam orvosnál, ott minden rendben találtak, megfelel a korához képest a méreteinek

Még is bosszant hogy folyton ezt kapom ...


2023. jan. 24. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%

Egen, a gyerek benne van a pocakban.


Hacsak nincs benned valami titkos fizikai anomália, a gyerek akkora mint a hasad.

2023. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Teljesen átlagos méretű babám született, mégis kis hasam volt. Pedig 160 cm és 45 kg voltam a terhesség előtt. Hogy hogy fért el bennem, azt magam sem értem, de megoldotta
2023. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem tudom. Épp egy másik kérdéshez írtam hogy nekem óriás hasam volt.155cm magas vagyok és 45kg kezdtem a terhességet.59kg mentem szülni.De akkora hasam volt mintha ikreket várnék.Engem könnyebb volt átugrani mint megkerülni:D:D Nekem 4kg babám született.
2023. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
_NINCS_
2023. jan. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Nincs összefüggés. Nekem a 3. gyerekkel akkora volt a hasam, hogy minig azzal viccelődtek, hogy biztos ikrek. Aztán 3350 g-mal született.
2023. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Nálam is ijedeztek vizsgálat előtt, hogy vagy a magzatvíz kevés, vagy a baba pici, mert kicsi a hasam. De minden rendben van.

36 hetesen nekem fele akkora hasam van (pedig van némi túlsúlyom), mint egy 28 hetes terhes kismamának, akit láttam. Azt hittem, már közel 40 hetes, ikrekkel. A kalkulálás szerint nincs benne óriásbaba.

2023. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem 20 hetesen már akkora hasam volt, amivel valaki szülni megy, 39 hetesen egy gömb voltam két lábbal. Fogytam terhesség alatt, úgyhogy az egész pocak a baba+magzatvíz volt, de 3 kg sem lett végül a babám. :)
2023. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is kicsi hasam volt. 2970grammal született a lányom. Mikor nstre jártam, egyszer a mellettem ülő lánynak 1,5szer nagyobb hasa volt mint nekem, ő 38 hetes volt én meg 40. 😳😃
2023. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

19 hetesen meg hasam se volt. Aztan a 22. hettol beindult es szo szerint akkora lettem a vegere, hogy meg en is csodalkoztam magamon mindig, amikor meglattam a hasam a tukorben 🤣

Mindenki azt hitte, ikrek, folyamat ezt kerdezgettek. Hat nem 🤷‍♀️

2023. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Én is a 19. héten járok és kb. ruha nélkül látszik csak a hasam, pedig nem az első terhességem. Az elsőnél sokan csak a vége felé vették észre az állapotomat, végig a normál ruháimat hordtam, az utolsó 3 hétben a nadrághoz kellett bővítő, de ennyi. Van rólam kép oldalról a szülőszoba előtt, akkor sem mondták volna, hogy pár nap és betöltöm a 40. hetet. A baba teljesen normális tömeggel és hosszal született.

Szóval nyugalom! Kis hasból nem csak kicsi baba jöhet. De az is lehet, hogy pár héten belül rohamosan elkezd nőni.

2023. jan. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!