Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 26. hétben járok. Kötelező...

26. hétben járok. Kötelező vagy csak ajánlott a belgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
Védőnőm azt mondta 28. hét előtt tudjam le a belgyógyászati vizsgálatot. Elfelejtettem megkérdezni,hogy kötelező-e.. Várandósgondozási kötelező vizsgálatok közt nem tüntették fel. Sok értelmét nem látom,mert kivették a terhesgondozásból az ekg vizsgálatot. Így csak vérnyomást mérnének és megkérdeznék hogy vagyok. (Ezt a háziorvosom és a védőnőm is megteszi havonta!)
2023. márc. 9. 02:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező.
2023. márc. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kajitani ***** válasza:
64%
Hát nekem volt EKG-m. Már a 12. hét előtt megcsinálta a háziorvosom ezt a vizsgálatot,nekem azt mondták, kötelező.
2023. márc. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es, nincs olyan vizsgálat, ami kötelező terhesség alatt. Ha a 3 ultrahangot nem csináltatod meg, lehet, hogy jobban rád száll a védőnő, de alapvetően senki nem fog odarángatni téged, sem elvenni a gyereket emiatt.


Fogorvos, vérvételek, labor, ezek sem kötelezőek, csak ajánlottak.

2023. márc. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt, nem is kérték sehol, nem is tudtam hogy kéne vagy ajánlott ilyen vizsgálat.
2023. márc. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a hármas írja, semmi nem kötelező.

Ilyenről nem is hallottam még, hogy belgyógyászatra kellene menni. Őszintén szólva én se mennék, eszemben se lenne.

2023. márc. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem EKG volt csak.
2023. márc. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelező. Engem csak azért küldött el háziorvos, mert nagyon magas volt a pulzus számom.
2023. márc. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem EKG volt,a háziorvos csinálta meg még az elején kb.9hét körül.
2023. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!