Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötelezhetnek arra, hogy...

Kötelezhetnek arra, hogy menjek EKG-ra, belgyógyászati vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Amikor utoljára voltam az előző terhességemmel,nem éppen jó véleménnyel jöttem ki "arról" a helyről.Mi van akkor,ha megtagadom ezt a vizsgálatot?
2011. aug. 2. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is el kellett mennem, és az eredményt kérték a császár előtt.
2011. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelezhetnek semmire. De ha szüléskor épp császározni kell majd, ahhoz bizony kell az EKG eredmény. Amikor esetleg minden perc késlekedés számít, nem biztos, hogy jó lenne még az EKG-vizsgálatra is időt szakítani. Szóval a te érdeked, hogy akkor meglegyen... Gondolom, nem csupán egy helyen csinálnak az országban EKG-t, így ha nem akarsz oda menni, ahol problémád akadt, keress egy másik belgyógyászatot...
2011. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvos csinált EKG-t. Neked nem csinál?
2011. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

off!!!

mi az az EKG??

2011. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Kétszer császároztak, egyszer sem kértek kilenc hónappal korábbi EKG eredményt, mégis milyen következtetést lehet abból levonni?

Én nem mentem el, senkinek fel sem tűnt. Fogászatra sem mentem el, mert feleslegesnek tartottam.

2011. aug. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett EKG-ra menni...
2011. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Akkor el is döntöttem,én sem megyek.
2011. aug. 3. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!