Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Genetikai ultrahang kórházban...

Genetikai ultrahang kórházban vagy inkább magán ellátásban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt mindenkinek eldönti az egyéni preferenciája és pénztárcája, de kíváncsi lennék, hogy ki melyik mellett voksolt végül. Az első genetikai UH-t magán intézményben csináltattam, és lassan esedékes lesz a második is, aminél vacillálok, hogy bevállaljam-e a kórházat, ahol szülnék, vagy ismét magánba menjek. Utóbbiban rendkívül figyelmesek és alaposak voltak, és bizonytalan vagyok, hogy ezt elvárhatom-e a kórháztól is, ahol esetleg csak a szerencsémen múlik, hogy épp kit fogok ki.
2023. máj. 31. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A kórház kevés


Jó ha van


De egy sima babamozin hobban megnèzték a gyerekeimet, mint kórhàzban..



Vagyis lehet megnézte

De nem írta le

2023. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magánban voltam az összesen. Nekem belefért és megért ennyit hogy emberként bántak velünk.
2023. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Én a 12. heti voltam, tb-s ellátáson. Az az orvos csinálta a genetikai Uh-m, aki a Czeizel intézetben is dolgozik magánban. Pár éve volt az újságban, hogy új UH gép lett beszerezve, szóval az se valami őskövület.

Magánban annyi lett volna a különbseg, hogy kaptam volna rendes fotót, de szerintem egy UH fotó nem ér 30-40.000 Ft-ot.

2023. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp magán
2023. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akik a magánt írják azok voltak egyáltalán tb-s ellátáson?

Ott ahol a kérdező él?


Vagy csak ami "állami" az csak rossz lehet, ha fizetek érte biztos jobb alapon "mindenképp magán"...


Kérdező, menj el, próbáld ki, ha nem vagy vele megelégdve akkor még mindig elmehetsz magánba is.

2023. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én az első kettő genetikain (és babamozin) magánban voltam, de utána voltam párszor államkban is (utolsó kötelező UH és vesetágulat miatt soron kívül).

Mindenhol nagyon rendesek voltak, egy rossz szót se tudok mondani a tb-s ellátás ezen részére, ráadásul a kórházban ugyanaz a szonográfus is vizsgált, aki előtte pl. a babamozin magánban :)

Szerintem esetleg célzottan az adott kórház szonográfusaival kapcsolatos tapasztalatokról célszerűbb érdeklődni, nálunk (Debrecen) senkitől nem hallottam rosszat egyik helyről sem.

2023. jún. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a magándokim azt tanácsolta, hogy a 18-20. heti a legfontosabb, azt amúgy is célszerű állami helyen csináltatni, több szem többet lát alapon, továbbá ha mégis átsiklanak valami fölött, akkor nem tudnak később ujjal mutogatni a magánrendelésekre...
2023. jún. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!